Investuotojo titulas – bendrovei „Mars Lietuva“ Gargžduose

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ paskelbė įmones, žmones ir organizacijas, kurios per praėjusius metus labiausiai padėjo gerinti šalies verslo aplinką ir investicinį klimatą.
Tryliktą kartą surengtoje apdovanojimų ceremonijoje 2023 metų investuotojo titulas atiteko bendrovei „Mars Lietuva“. Už socialiai atsakingą veiklą investuotojų pripažinimo sulaukė duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių gamybos įmonė „Mantinga Group“.
Gargžduose 1993 m. įkurtai bendrovei „Mars Lietuva“ metų investuotojo titulas skirtas už nuoseklias investicijas į plėtrą. Maistą gyvūnams augintiniams gamykloje Gargžduose gaminanti bendrovė pernai Lietuvoje investavo 18,6 mln. eurų. Iš jų 8,4 mln. eurų buvo skirta esamų gamybinių linijų efektyvinimui ir modernizavimui, dar 5,8 mln. eurų investuota į naujo pastato, kuriame bus gaminamos pirminės pakuotės visiems „Mars“ gyvūnų augintinių maisto fabrikams Europoje, statybas.


Viena didžiausių kompanijos „Mars Incorporated“ gamyklų Europoje „Mars Lietuva“ per pastarąjį dešimtmetį mūsų šalyje investavo 112,8 mln. eurų. Bendrovėje dirba bemaž 800 darbuotojų. Per praėjusius metus įmonė šalies biudžetą papildė daugiau negu 10,7 mln. eurų mokesčių.
„Bendrovė „Mars Lietuva“ daugiau negu tris dešimtmečius nuosekliai prisideda prie mūsų šalies ir Klaipėdos regiono klestėjimo. Toliau investuodama į plėtrą ši tarptautinė kompanija ir toliau siunčia žinią pasauliui, kad Lietuva pasižymi dideliu augimo potencialu ir yra saugi šalis tarptautinėms investicijoms. Bendrovei skirdami metų investuotojo titulą įvertinome ir įmonės indėlį į gerai apmokamų darbo vietų kūrimą – „Mars Lietuva“ yra viena didžiausių atlyginimų mokančių gamybos įmonių regione“, – komentuoja Rolandas Valiūnas, asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybos pirmininkas. Į 2023 metų investuotojo apdovanojimą taip pat pretendavo viena pažangiausių šalies privačios medicinos įmonių „Affidea Lietuva“ ir sveikatos priežiūros produktų gamykla „Hollister Lietuva“.
Pagal pranešimą spaudai
D. Labučio nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių