Iš degančio namo išnešė kaimynas

Veiviržėnų miestelyje gyvenamajame name įsiplieskusį gaisrą pirmadienio rytą pastebėjo kaimynas Valentinas Jocys ir iš liepsnojančio būsto išnešė šeimininką. Šiemet Gargždų PGT užregistruota mažiau gaisrų nei pernai, bet tarp jų – 4 gyvenamajame sektoriuje.

Ankstų pirmadienio rytą ugniagesiai gavo pranešimą, jog atvira liepsna dega medinis, silikatinėmis plytomis apmūrytas gyvenamasis namas Veiviržėnuose, Tilto gatvėje. Gaisrą priešingoje gatvės pusėje pastebėjo kaimynas V. Jocys, kurį suklusti privertė sproginėjantis stogo šiferis. 77-erių metų vyras išbėgo į lauką, išlaužė degančio namo terasos langą ir ištempė kambaryje sukniubusį, sąmonę praradusį šeimininką į lauką ir čia gaivino. Patalpa buvo pilna dūmų, kuriais ir apsinuodijo joje buvęs šeimininkas. Atvykusi greitoji nukentėjusįjį išvežė į ligoninę.

Pasak Gargždų PGT vyriausiojo specialisto Arūno Armalio, gaisras, tikėtina, įsiplieskė dėl gedimo elektros instaliacijoje. Namas remontuojamas, bet jame nebuvo dūmų detektoriaus, kurio signalas būtų pažadinęs nakvojusį šeimininką.

Nuo metų pradžios rajone tai ketvirtas gaisras gyvenamajame sektoriuje. Du gaisrai įsiplieskė dėl neteisingo krosnies eksploatavimo: prie pakuros šeimininkai laikė degias medžiagas.

Šiais metais degė du automobiliai. Naktį į antradienį Mazūriškių kaime, garaže, užsidegė BMW, tačiau šeimininkai laiku pastebėjo ir užgesino.

Šiemet Gargždų PGT užregistruota 17 gaisrų – mažiau nei pernai.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių