„Jaunimo linijai“ reikia savanorių

Emocinę paramą teikianti organizacija „Jaunimo linija“ renka naujas savanorių grupes ir kviečia prisijungti kiekvieną, kuris neabejingas savo ir kitų žmonių emocinei sveikatai, ieško saviraiškos ir prasmingo laisvalaikio praleidimo.


Šiemet pirmą kartą savanoriams suteikiama galimybė budėti per nuotolį.
Šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Skuode „Jaunimo linija“ turi 359 savanorius. Per mėnesį „Jaunimo linija“ atsako į vidutiniškai 2 700 skambučių, o vakarais susirašinėja internetiniais pokalbiais, kurių per mėnesį būna per 400. Tačiau dėl natūralios savanorių kaitos „Jaunimo linija“ gali atsakyti tik į maždaug 63 proc. visų kreipimųsi. Todėl organizacija renka naują savanorių pamainą, kurie teiktų emocinę paramą nuo 2023-iųjų žiemos. „Jaunimo linijos“ savanorystė yra ilgalaikė. Žmogus, norintis tapti savanoriu ir teikti emocinę paramą telefonu ar internetiniais pokalbiais, turi pereiti intensyvius 4 mėnesius trunkančius mokymus. Savanoriais gali tapti 18 metų sulaukę gyventojai, galintys skirti 15 valandų per mėnesį savo laiko.
„Jaunimo linija“ teikia emocinę paramą visą parą anonimiškai ir konfidencialiai bei nemokamai. „Jaunimo linijos“ telefonas yra 8 800 28 888. Pradėti internetinius pokalbius ir parašyti laiškus galite čia https://www.jaunimolinija.lt/lt/pagalba/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių