Kalėdas Kretingos rajone pasitikti kvies šimtai nykštukų

Artėjančias gražiausias metų šventes Kretingos rajonas pasitiks pasidabinęs šimtais, galimai net tūkstančiais įvairiausių nykštukų. Tuo metu Kretingoje nykštukų pridygs ne tik kiemuose ar viešosiose  erdvėse, bet jie bus įkurdinti ir specialioje alėjoje.

„Praėjusiais metais visus nustebino Kretingos rajono Darbėnų seniūnijos darbuotojai, papuošę savo miestelį daugiau nei šimtu ryškiaspalvių nykštukų. Tad šiemet buvo nuspręsta nykštukų virusą paskleisti jau visame rajone, – teigė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius. – Kvietimas nykštukais puošti kiemus, langus ar vitrinas sulaukė atgarsio, todėl manome, kad iki šventų Kalėdų rajone pridygs ne tik šimtai, bet ir tūkstančiai įvairiausių nykštukų.“

Kalėdų eglė 2020 m.

Kretingoje, pasak mero, kalėdinio laikotarpio pradžia bus paskelbta artėjantį savaitgalį.

Penktadienį ir šeštadienį unikalių dovanų asortimentu bei kalėdiniais skoniais kretingiškius ir svečius vilios Kalėdų turgelis Rotušės aikštėje, taip pat kalėdinė mugė „Įkvėpk Kalėdos!“ Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Beje, bibliotekoje gruodžio 4-ąją veiks ir specialios, hologramų bei kalėdinių atvirukų kūrybinės dirbtuvės vaikams.

Šeštadienį Kretingoje jau bus galima pasivaikščioti Nykštukų alėja, kuri tęsis nuo Rotušės aikštės skvero iki Kretingos rajono kultūros centro. Alėjoje, veiksiančioje visą šventinį laikotarpį, iš viso bus įkurdinta per 40 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų.

O gruodžio 4-osios pavakare Kretingos centre šėliosiantys nykštukai įžiebs ir pagrindinę miesto eglę Rotušės aikštėje.

Kretingos miesto seniūnės Gintarės Liobikienės teigimu, jau tradiciškai karkasinės eglės su gyvų žaliaskarių šakomis puošybai pasirinktas klasikinis stilius. Tačiau kaip tiksliai ji bus papuošta, neatskleidžiama.

Kalėdų paštas 2020 m.

„Prie eglės bus įrengtas ir specialus muzikinis suoliukas, ant kurio prisėdus suskambės kalėdinė muzika. Tad pagrindine Kretingos egle šiemet bus galima grožėtis kiek kitokioje aplinkoje, klausantis vieno iš 40 skirtingų muzikinių kūrinių. Taip pat kaip ir pernai, prie pagrindinės eglės veiks stebuklingas Kalėdų senelio paštas“, – pasakojo G. Liobikienė.

Visą kalėdinių renginių Kretingoje programą galima rasti Kretingos rajono savivaldybės „Facebook“ puslapyje arba www.kretinga.lt.

Kretingos rajono savivaldybės informacija ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių