Karklės festivalyje pareigūnams teko paplušėti

Savaitgalį nuaidėjus jau šeštus metus vykstančiam muzikos ir menų festivaliui „Karklė 2018 Live Music Beach“, galima apžvelgti nedžiuginančius rezultatus. Visomis festivalio dienomis patruliavo policijos pareigūnų pajėgos, tarp jų ir Klaipėdos rajono.

Festivalis vyko nuo rugpjūčio 17 d. iki 19 d. „Festivalio teritoriją prižiūrėjo visi policijos pareigūnai, išskyrus tuos, kurie atostogavo“, – kalbėjo Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininkė Rasa Stasiulaitienė.

Iš viso Klaipėdos rajono policijos komisariate buvo užregistruoti 34 pranešimai. „Pradėta šešiolika ikiteisminių tyrimų. Keturiolika dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis, vienas dėl bandymo atsiskaityti galimai netikrais pinigais ir vienas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, jis perduotas Sunkių nusikaltimų skyriui“, – vardijo R. Stasiulaitienė.

Nemažai dėmesio buvo skiriama išvykstantiesiems iš festivalio, buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Renginyje buvo patikrinta 700 transporto priemonių vairuotojų, iš kurių 11 – neblaivūs ir 24 neviršijo įstatymo leistinos girtumo ribos (0,4 prom.).

Edita STARKOVAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių