Karolina Lyndo pristato dainą „Higher Love”: Mane visa tai labai palietė

Karolina Lyndo – jauna atlikėja, daugeliui pažįstama iš įvairių televizijos projektų, išsiskirianti savo talentu ir pakerėjusi žiūrovų širdis savo balsu, šiandien pristato naują dainą, kaip padėkos ženklą žiūrovams už begalinį palaikymą.

Po muzikinio šou „Lenkijos balsas“ Karolina neužmiega ant laurų ir toliau plačiai skrieja link savo svajonių, šį kartą pristatydama garsaus hito Whitney Houston įrašą, kaip padėką žiūrovams: „Dėkoju visiems už palaikymą! Pasirodymo metu atidaviau visą save! Visada svajojau atrasti savo klausytoją. Tikiuosi, kad man pavyko! Jaučiu Jūsų energiją, kur imane dar labiau motyvuoja! Ačiū, kad esate su manimi! Šis įrašas, kaip padėka nuo manęs, ne be Jūsų – nėra manęs.” 

Kaip sako pati atlikėja, jos ateitis – darbinga ir  kupina naujienų. „Planuose naujausios dainos premjera, kuria nekantrauju pasidalinti su savo klausytojais. Taip pat galite stebėti mane naujausiame TV projekte „Czas na Przebój“ (liet. „Laikas hitui”) per „TVP WILNO” kanalą. Klausytojų ratas sparčiai auga, todėl tikiuosi netrukus pasimatysime ir koncertuose“, – sako K. Lyndo.

Pranešimas žiniasklaidai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių