Šį rudenį „Disney+“ siūlo keletą puikių televizijos laidų

„Disney+“ yra „Disney“, „Pixar“, „Marvel“, „Star Wars“, „National Geographic“ ir „Star“ serialų ir filmų, įskaitant išskirtinius „Disney+“ originalius filmus ir serialus, srautinio transliavimo platforma.

Mėnesio pradžioje pasirodys visi „The Bear“ (Lokys) epizodai – ši Čikagos virtuvės drama, kurioje vaidina Jeremy Allenas White’as, JAV sulaukė tiek žiūrovų, tiek kritikų pripažinimo.

Sugrįžta „The Walking Dead“ (Vaikščiojantys numirėliai) ir pasirodo nauja tikrais nusikaltimais paremta drama „Candy: A Death in Texas“ (Candy: mirtis Teksase), kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Jessica Biel.

Prenumeratoriai nuobodžiaus su naujomis „Andor“ (Žvaigždžių karai: Andoras), „The Old Man“ (Senis), „Kardashians“ (Kardašianų šeima), „She-Hulk: Attorney at Law“ (Teisininkė Halkė) ir kitų serialų serijomis.

Artėjant spaliui artėja ir Helovinas. „Disney+“ siūlo daugybę „skanėstų“ šiam laikotarpiui: nuo mėgstamiausių filmų „Hocus Pocus“ (Fokus Pokus), „Muppets Haunted“ (Mapetai: vaiduoklių namas) ir klasikinių „Buffy the Vampire Slayer“ (Bafi – vampyrų žudikė), „The Rocky Horror Picture Show“ (Šiurpiojo Rokio šou) iki siaubo filmų „The Night House“ (Nakties namai), „The Hills Have Eyes“ (Ir kalnai turi akis) ir naujojo filmo „Barbarian“ (Barbaras). Šį spalį „Disney+“ privers šiurpti odą!

„The Bear“ (Lokys)

„The Bear“ pasakoja apie Carmen „Carmy“ Berzatto (Jeremy Allen White), jauną virtuvės šefą, kuris po skaudžios šeimos nario mirties grįžta namo į Čikagą ir imasi vadovauti savo šeimos sumuštinių parduotuvei „Išskirtinė Čikago jautiena“. Pasaulyje, kuris taip nutolęs nuo to, prie ko jis buvo įpratęs, Carmy turi derinti sielą draskančią smulkaus verslo realybę, stiprios valios ir neklusnius virtuvės darbuotojus bei įtemptus šeimyninius santykius, o kartu kovoti su brolio savižudybės pasekmėmis.

„The Walking Dead“ (Vaikščiojantys numirėliai) 11 sezonas

Visos komandos nuolat patenka į nekontroliuojamas situacijas, už kiekvieno kampo tyko gyvi ir numirėliški pavojai. Artėjant lemtingai dienai, tvyranti įtampa auga. Ar jų asmeninės kelionės susilies į vieną, ar išsiskirs visiems laikams? Kovą už ateitį ir toliau apsunkina grėsminga vaikščiojančių numirėlių populiacija. Ne visi išgyvens, bet kai kurie tęs numirėlių gyvenimą.

„Candy: A Death in Texas“ (Kendi: Mirtis Teksase)

Kendi Montgomeri yra 1980 m. namų šeimininkė ir motina, kuri visada elgėsi teisingai – geras vyras, du vaikai, gražūs namai, net kruopščiai planuojami ir vykdomi nusikaltimai, bet kai jos siela prisipildo troškimo išsivaduoti iš dogmų laikymosi, ji imasi veiksmų. Kol kai kas priverčia ją nutilti. Mirtina baigtimi.

„Rosaline“ (Rozalina)

„Rosaline“ (Rozalina) – tai nauja ir komiška Šekspyro klasikinės meilės istorijos „Romeo ir Džuljeta“ versija, pasakojama Džuljetos pusseserės Rozalinos, kuri taip pat yra Romeo dabartinė mergina. Romeo susipažinus su Džuljeta ir pradėjus ją vilioti, įskaudintoji Rozalina sumano sužlugdyti garsųjį romaną ir susigrąžinti savo vaikiną.

„PR Service“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių