Kauno apygardos prokuratūros prokurorai atskleidė daugiau detalių dėl rasto didelio kiekio kokaino ir stambios kontrabandos

Šiandien Kauno apygardos prokuratūroje vykusioje spaudos konferencijoje Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius bei Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Nomeda Urbonavičienė pateikė daugiau informacijos, susijusios su penktadienį išplatinta naujiena dėl kratų Jurbarko rajone ir rasto didelio kiekio narkotinės medžiagos – kokaino. 

Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras D. Valkavičius atskleidė, jog ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų birželio mėnesį, buvo atlikta eilė ne viešo pobūdžio ikiteisminio tyrimo veiksmų, tarp kurių ir turto tyrimas. „Šio tyrimo išskirtinumas – kratų metu apribotos nuosavybės teisės į turtą, kurio suma yra beveik 350 000 eurų. Praėjusią savaitę buvo atlikta 12 kratų, susijusių su šiuo ikiteisminiu tyrimu“, – teigė D. Valkavičius. 

Plačiau apie šį ikiteisminį tyrimą komentavo tyrimui vadovaujanti prokurorė N. Urbonavičienė, kuri patikslino, kad praėjusią savaitę Jurbarko mieste vykdytose kratose buvo rastas ir paimtas 1 kilogramas kokaino. Įtarimai dėl disponavimo labai dideliu narkotikų kiekiu pagal Baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 3 dalį pareikšti dviems piliečiams – R. V. ir M. V. Jie abu jau buvo žinomi teisėsaugos pareigūnams. 

„Taip pat, šių metų liepos mėnesį Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Muitinės Kriminalinės policijos pareigūnais, Klaipėdos jūrų uoste sulaikė virš dviejų milijonų eurų vertės cigarečių kontrabandos krovinį“, ‒ spaudos konferencijoje atskleidė prokurorė N. Urbonavičienė. Įtarimas dėl kontrabandos (pagal Baudžiamojo kodekso 199 str. 3 dalį) pareikštas tam pačiam 31 metų įtariamajam. 

Praėjusį penktadienį Marijampolės apylinkės teismas abiem įtariamiesiems paskyrė griežčiausias kardomąsias priemonės – suėmimus. Įtariamajam R. V. paskirtas suėmimas 3 mėnesiams, M. V. – 2 mėnesiams.

LR prokuratūros informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių