Kelių greideriavimas – seniūnija nereaguoja?

Asociatyvi nuotr.

Į „Bangos“ redakciją kreipėsi skaitytojas ir papasakojo, kad jau ne kartą skambino į Dovilų seniūniją dėl Doviluose esančių Pušyno ir Skaidriosios gatvių kelio būklės – juos reikia greideriuoti. Tačiau seniūnijos gyventojas kaskart gaudavo atsakymą, kad greideris dirba toli, tad darbus atliks kitą dieną arba pareina lietus, reikia laukti.
Su šia užklausa kreipėmės į Klaipėdos rajono savivaldybę. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus specia­listė Laura Jankutė patikino, kad, pasak Dovilų seniūnijos, minimų gatvių kelio greideriavimo darbai atlikti penktadienį. L. Jankutė taip pat komentavo, kad pagal Statybos ir infrastruktūros skyriaus informaciją atlikti greideriavimo darbus lyjant ar esant šlapiai dangai – netikslinga, kadangi žvyrkelių greideriavimo kokybė priklauso nuo meteorologinių sąlygų, labiausiai – nuo kelio dangos drėgmės: „Tokio kelio negalima tinkamai suformuoti esant per daug sausai kelio dangai arba ilgą laiką lyjant. Dėl šios priežasties dangos yra stebimos ir darbai atliekami tik tada, kai drėgmė tampa tinkama darbui. Taip pat greideriavimo pirmenybė taikoma tiems keliams, kuriais važiuoja mokykliniai autobusai, kurie veda į lankomus objektus, ir pagrindiniams kelis kaimus jungiantiems keliams.“
Gyventojai prašomi kantrybės ir supratingumo, o jau esamoje infrastruktūroje iškilusias problemas, pavyzdžiui, jei neveikia gatvės apšvietimas, sulūžo suoliukas, atsirado duobė kelyje, gyventojai yra kviečiami registruoti Savivaldybės „Problemų žemėlapyje“. „Taip bus galima stebėti jų sprendimo eigą – nuo užregistravimo iki išsprendimo“, – akcentavo Savivaldybės atstovė.
Gabrielė ČIUNKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių