• 20 gegužės, 2022
|

Klaipėdos autodrome – jaunimo mini automobilių varžybos

Lietuvos jaunimo vairavimo akademijos tikslas yra 14–18 metų jaunuolius mokyti saugiai vairuoti automobilius, motorolerius ir integruotis į viešąjį eismą. Taip pat bus vykdoma ir automobilių bei motociklų sporto pažinimo veikla, bendradarbiaujant su LASF bei LMSF organizacijomis ir sporto klubais.

image description

Vystydami akademijos veiklą padėsime jaunimui pažinti automobilių techninę pusę ir rūpinsimės įvairių su tuo susijusių klausimų sprendimu. Vyks įvairi edukacinė programa ne tik Klaipėdos rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų partneriais tampa VĮ „Regitra“, automobilių ir motociklų sporto klubai, vairavimo mokyklos, švietimo įstaigos, policija, kitos socialiai atsakingos įmonės ir organizacijos.

Didžiausias šiemet numatomas renginys bus 4 dienų vasaros stovykla su įvairiausiomis rungtimis ir net lenktynėmis Aurum1006 km lenktynių miestelyje Palangoje. Ten kartu su Šaulių sąjungos jaunimu suteiksime galimybę pažinti ne tik automobilių pasaulio subtilybes, bet ir paįvairinsime karinės parengties rungtimis.

Ši jaunimo grupė nuo 14 iki 18 m. yra potencialiai aktyvi eismo dalyvė ir netrukus kai kurie jau persės į galingesnius automobilius bei prie motociklų vairo, taip pat juos domina naujovės „Minicar“ pasaulyje, todėl daug dėmesio skirsime naujienoms. Ši veikla bus aktyviai pristatoma visuomenei, nes ketiname rengti renginius nuolatos. Visi mūsų renginiai yra edukacinio pobūdžio ir nemokami. Taip pat jungiame prie šios veiklos ir motorolerių vairuotojus, kurie irgi yra panašios amžiaus grupės.

Pirmasis renginys vyko pernai gruodžio 30 d. Klaipėdos licėjaus stadione. Antrasis renginys tiek jaunuomenės, tiek tėvų, tiek visų, kurie domisi, laukia vasario 19 d., šeštadienį, Klaipėdos autodrome. Jame sukuriame atskirą OPEN klasę, kurioje varžysis „Smart“, „Fiat 500“, „Mini“ ir kitų „Minicar“ savininkai, nepriklausomai nuo amžiaus, taip įnešdami intrigos jaunimui.

Norintieji varžytis gali ir po kelis vienu automobiliu, nes ne visi tėveliai gali nupirkti ne visai pigius automobiliukus. Jų kaina svyruoja nuo 3 000 iki 20 000 eurų. Daugiau informacijos apie mus galite rasti „Facebook“ Lietuvos Jaunimo Vairavimo Akademija.

Rimantas STAPULIONIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių