Klaipėdos rajonas ieško rangovo Gargždų kultūros centrui modernizuoti

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia rangovo, kuris modernizuos Gargždų kultūros centrą, paiešką. Tikimasi, kad jau greitai ne tik gargždiškius, bet ir visus atvykstančius svečius džiugins naujai atgijęs miesto kultūros židinys.

Kultūros centro modernizacijos laukia visi – tiek į renginius atvykstantys gyventojai bei miesto svečiai, tiek čia pasirodantys atlikėjai ir kolektyvai.  Pastatas jau moraliai ir fiziškai pasenęs, nebeužtikrinamos komfortiškos sąlygos žiūrovams ir tinkama akustinė aplinka.

„Įstaigoje ne vieną dešimtmetį kultūrą ir tradicijas puoselėja įvairių sričių meno kolektyvai su bemaž puse tūkstančio narių, į renginius buriasi žiūrovai iš viso rajono, o pastatas seniai nebeatitinka jų poreikių. Taigi džiugu, kad visos procedūros pasiekė finišo tiesiąją ir jau paskelbtas rangos darbų pirkimas. Viliuosi, kad dar šiemet startuos ir realūs modernizacijos darbai“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždų kultūros centro laukia kardinalūs pokyčiai. Pastato fasadą papuoš spalviniai ir meniniai akcentai, į kitą vietą bus perkelta kasa, keisis rūbinės prieigos. Į modernią 400 vietų koncertų salę ves dar vienas pagrindinis įėjimas, iš jos bus iškelta garso ir šviesos operatorių vieta.

„Įgyvendinę projektą galėsime užtikrinti daug kokybiškesnes ir įvairesnes kultūros paslaugas. Neatpažįstamai pasikeisiančioje koncertų salėje bus įrengtas didesnis amfiteatras,bus pakeista ir scenos danga, grindys, kėdės, įranga bei akustinė sistema, tad žiūrovus džiugins ir puikus garsas“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Bus atnaujintas ir Kultūros centro vestibiulis, didės konferencijų salės erdvės.Be to,antrame pastato aukšte veiklos ras ir mažieji rajono gyventojai – čia planuojama erdvė vaikų žaidimams. Kultūros centras taps patogesnis ir negalią turintiems žmonėms – jie galės laisvai judėti ir naudotisvisomis pagrindinėmis ir pagalbinėmis lankytojams skirtomis patalpomis.

Taip pat įgyvendinant modernizaciją, bus pakeisti visi langai, durys, vamzdynai, elektros instaliacija, priešgaisrinė, vandens, nuotekų ir šildymo sistemos.

Pasiūlymų ar prašymų dalyvauti rangos darbų konkurse priėmimo terminas – kovo 10 d. 8 val. Daugiau informacijos apie pirkimą skelbiama Centriniame viešųjų pirkimų portale cvpp.eviesiejipirkimai.lt

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių