Klaipėdos rajone plečiasi kotedžų statybos

Asociatyvi nuotr.

Dideliame 5 hektarų plote Klaipėdos rajone, vos 5 kilometrai nuo Klaipėdos miesto centro, Angelavos ir Bruožaičių gatvių sankirtoje nekilnojamojo turto projektų valdymo bendrovė MKF su partneriais vysto naują šimto vienuolikos A+ klasės namų gyvenvietę „Angelavos vilos“. Šiuo metu vystomas pirmasis projekto etapas, jo metu bus pastatytas 31 kotedžas su 62 parkingo vietomis. Projekto vystytojas planuoja pirmojo etapo darbus baigti 2022 m. ketvirtą ketvirtį. Iš viso numatyti keturi projekto etapai.

„Gyvenvietė įsikūrusi ramioje aplinkoje gamtos apsuptyje, tačiau pasiilgus miesto ritmo iki Klaipėdos centro nuvažiuoti galima per 10 minučių, o panorus atsipalaiduoti prie jūros, ją galima pasiekti per keliolika minučių automobiliu arba važiuojant dviračių taku, kuris eina tiesiai prie gyvenvietės“, – sako nekilnojamojo turto projektų valdymo bendrovės MKF projektų vadovė E. Karalienė.

„Angelavos vilose“ siūloma įsigyti modernios architektūros 93 kv. m. kotedžus su 2-3 arų sklypais ir 15 kv. m. terasomis. Visi būstai A+ klasės, su pažangia rekuperacine vėdinimo sistema, ekonomišku dujiniu grindiniu šildymu ir šiuolaikiškais fasadais, kuriuos pagyvina mediniai ir metaliniai elementai. Projektas vystomas su  vienu patikimiausių generalinių rangovų UAB „Aldasta“, gyvenvietės teritorijoje bus asfaltuotos gatvės, apšvietimas, miesto vanduo bei nuotekos. 

Kiekvienam kotedžui planuojama įrengti dvi parkavimo vietas – vieną dengtą ir vieną prie kotedžo įėjimo. Kotedžų fasadinėse pusėse bus pasodinti dekoratyviniai augalai. Iš viso į projektą ir gerbūvį planuojama investuoti 18 mln. eurų.

„Angelavos vilose“ visi kotedžai yra keturių kambarių, su dviem sanitariniais mazgais. Galima rinktis iš dviejų skirtingų išplanavimo būdų: 3 miegamieji + svetainė, arba 2 miegamieji, darbo kambarys ir svetainė. Naujiems namams, naujos baro kėdės .

„Projekto išskirtinumas – parduodame ir pilnai įrengtus būstus. Klientams gavus naujojo būsto raktus nebereikės nieko papildomai daryti – tik atsirakinti ir gyventi. Išlieka ir kiti variantai – galima įsigyti kotedžą su pilna arba daline apdaila“, – galimybes vardija E. Karalienė. 

Kotedžų „Angelavos vilose“  kainos prasideda nuo 1397 Eur už kvadratinį metrą. „Mūsų vystomo projekto vieta ir statomi namai atitinka visus reikalavimus norint gauti subsidiją. Taip savo būstą gali įsigyti ir asmenys, neturintys pradinio įnašo. Taip pat siūlome klientams įsigyti būstą su išperkamąja nuoma“, –  galimybes pristato E. Karalienė.

UAB MKF  nekilnojamojo turto rinkoje yra jau 10 metų, šiais metais sėkmingai užbaigė vieną didžiausių gyvenamųjų namų gyvenviečių „Trušelių būstas“.  7 km nuo Klaipėdos centro įsikūrusios gyvenvietės plotas –  13 hektarų, jame suformuota 112 sklypų gyvenamųjų namų ir kotedžų statybai. „Trušelių būsto“ gyvenvietėje jau apsigyveno 210 šeimų.

Pranešimas žiniasklaidai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių