• 9 gruodžio, 2021
|

Kuliuose mįslingai sudegė žmogus

Atviros liepsnos Kuliuose nebūta, sodo namelis nepleškėjo. Gaisrininkai neslepia, kad tai pirmasis toks atvejis rajone, kai sudegė tik pusę žmogaus kūno. Žūties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Nedidelis gaisras – stipriai apdegęs vyro kūnas. Tokį reginį pirmadienio popietę į iškvietimą Kulių kaime, sodininkų bendrijoje „Laisvė“, išvydo Gargždų PGT. Gaisrininkai neslepia, kad tai pirmasis toks atvejis rajone, kai sudegė tik pusę žmogaus kūno. Žūties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Atviros liepsnos Kuliuose nebūta, sodo namelis nepleškėjo. Kaip „Bangai“ pasakojo Gargždų PGT viršininkas Tomas Taučius, apie dūmuose skendintį sodo namelį pranešė žuvusiojo kaimynas. Į įvykio vietą atskubėję gaisrininkai rado užrakintas namelio duris. Jas išlaužę išvydo stipriai uždūmintą namą. Lubos ir sienos buvo padengtos suodžiais. Gaisro židinys – virtuvė. „Gaisras buvo kilęs tikrai ne prieš valandą ar dvi, galimai netgi daugiau nei prieš parą. Iš pradžių manėme, kad žmonių namelyje nėra, tačiau apčiuopėme pusę žuvusioje kūno. Atsiskyrusios dalies iki juosmens sodo namelyje nebuvo. Praktikoje tai pirmasis toks atvejis. Žmogaus kūnas dega vienodai. Tačiau rasta žuvusiojo apatinė kūno dalis beveik sveika“, – mįslingos žūties detales vardijo T. Taučius. Jis užsiminė, kad galimai Kuliuose įvykdyta nusikalstama veika. Gaisro kilimo ir mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių