Kviečia į renginius „Jokio skirtumo su/be negalios“

Neįgaliųjų reikalų departamentas tęsia kampaniją „Jokio skirtumo“, kuria siekia atkreipti darbdavių ir visuomenės dėmesį į žmonių su negalia iššūkius ir galimybes atviroje darbo rinkoje.  

Asociatyvinė nuotr.

Kviečiame Jus sudalyvauti šiai kampanijai skirtuose renginiuose, kuriuose keisimės kontaktais, diskutuosime, juoksimės, griausime stereotipus ir sieksime kuo plačiau skleisti žinią, kad negalia ≠ nekompetencija, mes galime sėkmingai integruotis į atvirą darbo rinką, įprasminti save, rasti savo nišą, įgyvendinti užduotis, siekti asmeninių ir profesinių tikslų – nesvarbu, su negalia ar be negalios.  Nes visų pirma – mes visi esame žmonės.  

Renginiai nemokami ir yra atviri visuomenei. Renginys bus verčiamas į lietuvių gestų kalbą


Renginys Klaipėdos mieste jau rugsėjo
29!  

Vieta: Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda


Programa: 
 

18:00 – 18:20 – „Blitz kontaktų mugė“ su renginio svečiais 
Atviras ryšių ir kontaktų mezgimas, dalinimasis patirtimi ir kvietimai pratęsti pažintis prie bendravimo suolelio renginio pabaigoje.  
 
18:20 – 19:00  Diskusija „Jokio skirtumo“: Negalia ≠ nekompetencija atviroje darbo rinkoje.  
Diskusijos metu neformaliai griausime stereotipus, dalinsimės realiai pavyzdžiais, sėkmės istorijomis ir iššūkiais. Aptarsime specialybių įvairovę ir galimybes „įdarbinti“ savo kompetencijas. Ko reikia norint į(si)darbinti (kompetencija, požiūris, ryžtas ir kt.).  Auditorijos klausimai-atsakymai visos diskusijos metu. Dalyvauja: 

·    SBA grupei priklausančios įmonės „Klaipėdos baldai“  personalo vadovė Milda Ribaltavičienė. Klaipėdos balduose dirba per 10 asmenų turinčių klausos negalią.

·    Stasys Dadūra, „Proservisai“ administratorius turintis fizinę negalią. Po traumos 2004 m.  įgijo juvelyro profesiją, vėliau išbandė administracinį darbą autoservisų tinkle, kur dirba iki šiol.

·    „Hero talents“ agentūros įkūrėja Ema Navickienė. Darbas kūrybinuose reklamos projektuose – talento ir negalios įgalinimas.   

19:00 – 19:20 Aistės Krušinskaitės humoristinis stand-up pasirodymas 
Aistė su saviironija žvelgia į savo negalią irgyvenimo iššūkius priima per pozityvą.  

19:20 – 20:00 Bendravimo suolelio Jokio skirtumo“ aktyvacija 
Kontaktų mugė ir pokalbių sesijos prie bendravimo suolelio
 

Diskusijų dalyviai ir konkrečios lokacijos kiekviename mieste skelbiamos facebook renginyje: https://www.facebook.com/events/1104441430165057  
 
REGISTRACIJA Į KIEKVIENĄ RENGINĮ: ČIA 


Kviečiame atvykti asmenis su negalia, darbdavius, nevyriausybines organizacijas, suinteresuotas institucijas ir visus miestiečius.

 
Kurkime pokytį kartu!  Iki susitikimo!  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių