Kviečiame originaliai puošti lauko erdves: šventinę nuotaiką galime kurti ir patys

Klaipėdos rajono savivaldybė ir šiemet kviečia visus aktyvius rajono gyventojus prisijungti prie Savivaldybės inicijuojamo originaliausiai papuoštos lauko erdvės konkurso.

Raginame bendruomenes, švietimo, kultūros įstaigas, kaimynus, draugus, verslo įmones puošti kiemų, aikščių, skverų ir kitas matomas lauko erdves. Tarpušvenčiu paskelbti konkurso nugalėtojai bus apdovanoti prizais. Apdovanojimas bus įteikiamas ir aktyviausiai lauko erdves puošusiai seniūnijai.

Pasak mero pavaduotojos Violetos Riaukienės, konkurso tikslas – bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei, savos aplinkos puošimui suvienyti mažas ir dideles bendruomenes. O bendrystės rezultatas būna džiugus visiems gyventojams – atsiranda akis ir širdį džiuginančios, šventinę nuotaiką skleidžiančios gražiai išpuoštos lauko erdvės.

„Džiugu, kad Klaipėdos rajono gyventojai kasmet vis aktyviau įsitraukia į lauko erdvių puošimą ir siunčia mums nuotraukas. Pernai sulaukėme net 42 dalyvių. Žinoma, šiemet puošybos darbus koreguos neeilinė situacija ir paskelbtas karantinas, bet tikiu, kad bendruomenės ar įstaigų kolektyvai ras būdus, kaip erdves puošti saugiai, laikantis visų reikalavimų. O galbūt išvysime ir nemažai pavienių, asmeninių kūrybinių projektų“, – sako V. Riaukienė.

Konkurse bus vertinamos originaliai, meniškai, puošmenomis iš ekologiškų ir kitų netikėtų medžiagų puoštos lauko erdvės.

Nuotraukų lauksime iki gruodžio 19 d.


Konkurso dalyviai turėtų registruotis el. paštu konkursas.erdves@gmail.com ir nurodyti:

  • lauko erdvės vietą;
  • puošimo komandos kontaktus;
  • pridėti nuotrauką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių