• 5 gruodžio, 2021
|

Kvietimas dalyvauti atvirose meistriškumo paskaitose ir pamokose

Aktyvių seminaro dalyvių paraiškos su programomis (kompozitoriaus vardas, pavardė, kūrinio pavadinimas, opusas, numeris, dalis…) laukiamos iki š.m. spalio 28 d. el paštu: maknaviciene@yhoo.com (telefonas pasiteiravimui +37067244837).

Vienos pamokos kaina: 1-5 kl. mokiniams 30 min. – 14 eurų; 6-12 kl. mokiniams 40 min. – 18 eurų. 40 val. trukmės kvalifiakcijos tobulinimo programa (lapkričio 22-26 d.) – iš viso 17 eurų.

Mokytojus prašome paraiškose nurodyti ne tik dalyvaujančio (-ių) mokinio vardą, pavardę, bet ir savo metodinį vardą, jeigu yra – koncertmeisterio vardą, pavardę bei mokslo instituciją.

Maloniai kviečiame klausytis š. m. lapkričio 22-26 d. ir profesorių – R. Haradžanjans (Fortepijoninio dueto žanras Sankt Peterburgo kompozitorių kūryboje šiandien), L. M. Boruchzon (Rankos ir klavišai: naujos autorinės knygos pristatymas), I. Alijevos (Ritmo, ritmikos aspektai solfedžio pamokose bei gairės mokytojų instrumentalistų pamokoms), V. B. Nosinos paskaitos (J. S. Bacho simbolikos, stambios formos kūrinių raidos aspektais, 2 naujos temos ne tik pianistams bus skelbiamos vėliau) paskaitų rusų kalba.

Registracija LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintos formos kvalifikaciniams pažymėjimams pradedama lapkričio mėn. 7 d. Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto

Tęstinių studijų centre: https://www.ku.lt/tsc

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių