Kvietimas į „Lyderių akademiją“

Kviečiame registruotis jaunimą nuo 14 iki 19 m. į žinių, praktikos bei gero laiko „Lyderių akademiją“!

Lyderių akademija ‒ tai stovykla motyvuotiems jauniems žmonėms, kuri vyks 2022 m. birželio 15‒17 dienomis, Gribžės sodyboje. Akademijos metu dalyviai turės galimybę daugiau sužinoti apie jų turimą galią ir įrankius vykdyti pokyčius, dalyvauti ir reikšti nuomonę sprendimų priėmime, aktyviai dalyvauti ir lyderiauti įgyvendinant iniciatyvas, formuojant jaunimo politiką Klaipėdos rajone!

3 dienų lyderystės akademijoje, kurią ves koučingo specialistas Aivaras Buitkus turėsite galimybę įgyti naujų žinių ir pabendrauti su motyvuotais žmonėmis!

Akademijoje kartu su komandomis analizuosime ko trūksta jaunimui Klaipėdos rajone, kursime įvairias idėjas, dirbsime komandose,  parengsime iniciatyvų įgyvendinimo planą ir joms įgyvendinti jums bus paskirtas biudžetas!
Iniciatyvinės grupės po akademijos, lydint mentoriams, įgyvendins savo sukurtus projektus, įtraukiant tikslines
pasirinktas grupes: miesto jaunimą, įstaigas, organizacijas, bendruomenę ir kt.

Akademija ‒ tai praktinių užsiėmimų stovykla motyvuotam jaunam žmogui, kuris nori tobulėti, pažinti save ir imtis veiklos!

Akademija vyks Gribžės sodyboje;
Projekto metu bus suteikiama nemokama nakvynė ir maitinimas.
Vietų skaičius ribotas!

Jeigu kilo klausimų, kreipkis Facebook: Jaunimo organizacija „Alterno“ arba tel. numeriu: +37068497131 (Inesa Greivienė)

Jaunimo organizacijos „Alterno“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių