Kvietiniuose šventėje bus automobilių paroda! Registruokitės!

Klaipėdos rajone gerą vardą pelnęs klubas „Garažo raktai“, skatindamas autokultūros gyvavimą ir sklaidą, įsilieja į visuomeninę rajono veiklą. Asociacija „Garažo raktai“ kviečia liepos 1 d. dalyvauti išskirtinių automobilių parodoje Kvietiniuose, Mindauginių šventėje. Registruokite savo automobilius.
Kvietinių bendruomenė jau ne tik Klaipėdos rajone garsėja tradicinėmis Mindauginėmis, kurios šiemet vyks kiek anksčiau – jau liepos 1-ąją, šį šeštadienį. Numatyta smagi šventinė programa, vyks Metų apdovanojimai, o vakare skambės pamėgtos Vytauto Šiškausko dainos, kojos pačios kilnosis, kai skrabalais gros Skrabalman, o linksmybes vainikuos „Anikvariniai Kašpirovskio dantys“.
Klubo „Garažo raktai“ nariai į šioje šventėje vyksiančią parodą stengiasi suburti visus draugus, bendraminčius automobilininkus ir po atviru dangumi pasigrožėti savo išpuoselėtais automobiliais, bet tuo pačiu pagerbti ir artėjančią svarbią Lietuvos valstybės istorijos datą. „Klubo veiklos apsukos pastaruoju metu dėl asmeninių priežasčių yra šiek tiek lėtesnės, bet nenorime nutrūkti nuo autokultūros puoselėjimo Lietuvoje. Tad gavę pasiūlymą iš Kvietinių bendruomenės prisidėti prie Mindauginių organizavimo ir surengti automobilių parodą nedvejodami sutikome. Manome, kad mums garbė atstovauti gimtajam Klaipėdos rajonui“, – kalbėjo asociacijos „Garažo raktai“ vadovas Linas Petrauskas.
Tad klubas „Garažo raktai“ kviečia liepos 1 d. Kvietiniuose (Klaipėdos raj.), Jaunimo g. 3, 14 valandą susirinkti technikos mėgėjus iš visos Lietuvos parodyti, kokių įdomių, retų, senų, patobulintų, ruoštų sportui, bet ne visuomet gatvėje sutinkamų automobilių ar motociklų jie turi!
Parodoje dalyvavimas bus nemokamas tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Organizatoriai labai prašo iš anksto registruotis vienu iš patogių būdų: feisbuko paskyroje „Garažo raktai“, telefonu +370 686 12521 arba el. paštu garazoraktai@gmail.com. Būtina nurodyti dalyvio vardą, pavardę, automobilio modelį, markę, valstybinius numerius, telefono numerį ir vietovę, iš kurios atvykstama. Programoje laukia įvairūs klubo „Garažo raktai“ ir Kvietinių bendruomenės įsteigti apdovanojimai. Kaip ir minėjome – Mindauginių programą vainikuos „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertas.
Norintys dalyvauti parodoje kviečiami susisiekti el. paštu garazoraktai@gmail.com arba feisbuko paskyroje Garažo raktai.
Asociacijos „Garažo raktai“ informacija

Nuotraukos iš „Garažo raktai” asociacijos automobilių parodos 2020 m. Gargžduose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių