Lietuvė pateko tarp 100 nepriklausomų pasaulio dizainerių ir savo kolekciją pristatė Niujorko Mados Savaitėje

Lietuvė pateko tarp 100 nepriklausomų pasaulio dizainerių ir savo kolekciją pristatė Niujorko Mados Savaitėje

Nuo idėjos realizavimo iki Niujorko mados savaitės bei verslo plėtros užsienyje, “Laimės kamertonas” prekiniam ženklui pavyko pasiekti per metus. 

Kolekcijos pristatymas Niujorko mados savaitėje, “Laimės Kamertonas” prekiniam ženklui atvėrė kelius į pasaulinę rinką, naujas kolaboracijas ir suteikė galimybes užtikrintai žengti į pasaulio mados rinką. Prekės ženklo atstovė Ieva Mažionytė Lukoic gavo pasiūlymus dalyvauti Milano bei Paryžiaus mados savaitėje ir jau neužilgo atverti savo pirmąją parduotuvę Ispanijoje. 

Ieva Mažionytė Lukoic pirmoji Niujorko mados savaitėje pristatė fraktalinio piešimo metodu kurtas rankines. Šių metų rugsėjo 9 dieną įvykę renginiai Niujorke atidarė pasaulio mados savaičių laikotarpį. “Laimės kamertonas” pakliuvo tarp 100 nepriklausomų pasaulio dizainerių ir po trijų mėnesių trukusių atrankų turėjo progą sudalyvauti Niujorko mados savaitėje. 

Lietuvė savo “Laimės kamertonas” kolekciją pristatė kartu su tokiais prekiniais ženklais kaip “Winston Leather,” kurie yra rinkos lyderiai Afrikoje, taip pat su “Lola and the Boys”, šio prekinio ženklo rūbus perka savo vaikams pati Beyonce. Šio renginio akimirkas ir dizainerių interviu turi pasirodyti tokiose spaudose kaip: Bazzar, Elle USA, Vogue, Flying Solo, Cosmopolitan, Nylon, Marie Claire, L’officiel, WGSN.

Ievai teko garbė dalyvauti vienoje didžiausių “Fashinnovation” mados ir inovacijų konferencijoje, kurioje savo verslo patirtimi apie tvarumą ir socialinę naudą mados industrijoje dalijosi pasaulyje žinomi žmonės. Teko garbė susipažinti su konferencijos įkūrėja Jordana Guimaraes, “Forber” žurnalo mados kontributoriumi Cassel Ferere, taip pat vadinama Niujorko mados ikona Debra Rapoport. 

Pristatyta Ievos kolekcija išsiskiria savo kūrybinio proceso unikalumu. Šiandieninėje visuomenėje Ieva akcentuoja emocijų išraiškos svarbą ir tiki, kad spalvos ir simboliai ženkliai veikia mūsų jausmus ir mintis. Kiekvienas fraktalas turi savo specifinę prasmę, kuri yra išgaunama spalvų ir simbolių kombinacijų pagalba.

Fraktaliniai piešiniai yra sukurti naudojant fraktalinį piešimo metodą – pirmiausia linijų raizginys yra nupiešiamas užsimerkus, dvejomis rankomis vienu metu ir nuspalvinamas pieštukais. Dizainerės mados prekinis ženklas simbolizuoja saviraišką, prasmingą meną, bei tvarumą. Visos rankinės yra rankų darbo, pagamintos Lietuvoje.

Ievai buvo svarbu sukurti ne tik stilingas bet ir tvarias rankines, todėl šios rankinės pasižymi lengva priežiūra. Visi fraktaliniai kūriniai yra perkeliami ant rankinių medžiagos naudojant specialią lazerio technologiją, kuri užtikrina, kad spalvos išliktų ryškios, nebluktų, todėl gaminiai gali būti skalbiami skalbimo mašinoje. 

Mados pasaulyje, kuriame tvarumas, prasmingumas ir saviraiška stipriai rezonuoja su vartotojais, “Laimės kamertonas” siekia kurti madą, tiems, kurie ieško unikalumo bei dovanų su vidiniu palinkėjimu. 

“Laimės Kamertonas” prekinį ženklą galite rasti socialiniuose tinkluose, taip pat jų el.parduotuvėje: www.laimeskamertonas.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių