• 11 rugpjūčio, 2022
|

Lietuvos regionų žiniasklaidos atstovų suvažiavime aptarta Rusijos agresija Ukrainoje ir kiti aktualūs užsienio politikos klausimai

Kovo 24−25 dienomis Užsienio reikalų ministerija subūrė Lietuvos regionų žiniasklaidos atstovus į kasmetinį suvažiavimą, skirtą aktualių užsienio politikos klausimų aptarimui.

Šiandien su žurnalistais susitikęs užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pabrėžė regionų žiniasklaidos svarbą, informuojant Lietuvos žmones apie tarptautinę politiką bei didinant visuomenės atsparumą hibridinėms grėsmėms.

Susitikimo metu buvo aptarti Rusijos karo Ukrainoje aspektai, galimos karinės agresijos pasekmės regiono saugumui bei pasaulio tvarkai.

Suvažiavimo metu žurnalistų susitikimuose su Užsienio reikalų ministerijos atstovais taip pat pristatyta Kinijos įtaka ir keliami iššūkiai, Baltarusijos žmonių demokratiniai siekiai ir politiniai procesai Baltarusijoje, Europos Sąjungos aktualijos, Lietuvos pasirengimas artėjančiam NATO vadovų susitikimui Vilniuje. Diskutuota apie diplomatinės tarnybos ir regionų žiniasklaidos bendradarbiavimo stiprinimą.

Suvažiavimo dalyviai taip pat susitiko su Lietuvos ministre pirmininke Ingrida Šimonyte.

Renginyje dalyvavo apie 30 žurnalistų, atstovaujančių žiniasklaidos priemonėms iš Klaipėdos, Kretingos, Gargždų, Palangos, Plungės, Telšių, Šilalės, Mažeikių, Kaišiadorių, Alytaus, Elektrėnų, Anykščių, Šiaulių, Prienų, Birštono, Panevėžio, Ukmergės, Vilkaviškio, Marijampolės, Utenos, Ignalinos ir Vilniaus.

Užsienio reikalų ministerijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių