Moksleiviai sėmėsi idėjų LMS „Karjeros savaitėje“

Kovo 4–8 dienomis pralėkė LMS Gargždų padalinio organizuota „Karjeros savaitė‘24“. Visą savaitę vyko pažintinės veiklos su įvairiais profesijų atstovais. Moksleiviai, ypač gimnazistai, aktyviai įsitraukė į veiklas, jiems tai buvo galimybė artimiau susipažinti su skirtingo pobūdžio profesijomis bei atlikti praktiką ar stebėti kvalifikuotų žmonių darbą.

                      Savaitės vizitai:

                      I diena – Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Lektorė, jaunimui palankių sveikaitos paslaugų koordinatorė Greta Račkauskaitė papasakojo apie gyvenimą universitete, ką ji veikia savo darbe bei pasidalino gerosiomis ir blogosiomis jos profesijos pusėmis.

                      II diena – Kepyklėlė „Desertų namai“. Lektorė, verslininkė, kepyklėlės įkūrėja Ieva Mažeikienė pravedė diskusiją apie sunkumus iškylančius norint sukurti bei vystyti savo verslą ir ar tam reikia kokio nors mokslo. Taip pat Ieva dalyvius pavaišino skaniais kepyklėlės gėrimais.

                      III diena – Veterinarijos klinika „CityVet“. Lektorė, veterinarijos klinikos gydytoja Toma Nagytė pasakojo apie darbą veterinarijoje, kaip viskas vyksta iš tikrųjų, surengė ir viktoriną, kurioje dalyviai laimėjo dovanų savo keturkojams.

                      IV diena – Jaunimo teatras „SM‘art“. Lektorius, renginių vedėjas, jaunimo teatro režisierius Laimonas Dirškus papasakojo išsamią savo profesijos kelionę, kokių nutikimų patyrė ir kaip reikia nebijoti bandyti.

                      V diena – Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“. Lektorė, laikraščio korespondentė, viešųjų ryšių specialistė, influencerių rinkodaros vadovė Gabrielė Čiunkaitė pasidalino įvairiomis rinkodaros subtilybėmis, koks visgi nelengvas, bet ir įdomus to žurnalisto darbas.

                      LMS Gargždų padalinio komanda nori nuoširdžiai padėkoti lektoriams prisidėjusiems prie jų rengtos iniciatyvos, Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešajai biliotekai už suteiktas patalpas renginiui, o ypač didelį ačiū taria dalyviams, kurie nesustoja savęs ieškoti ir išbando save įvairiose srityse.

LMS Gargždų padalinio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių