Muzikinio projekto dalyvė siekia paliesti širdis

Kūrybingų jaunuolių rajone tikrai netrūksta. Tarp jų – ir itin kontrastingų pomėgių turinti Liveta Burniauskaitė. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje besimokanti mergina ne tik lanko sporto klubą „Kuršis“, bet ir nutarė jėgas išbandyti visoje Lietuvoje žinomame muzikiniame projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“. „Jaunimo erdvė“ domėjosi, kaip Liveta pradėjo atlikėjos kelią.

„Dainavimu noriu paliesti kiekvieno širdį, paskatinti rodyti emocijas, padėti kitiems įsijausti į muziką“, – kalba Liveta.

L. Burniauskaitės kelias į dainavimą prasidėjo dar Gargždų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“. „Ten mane pastebėjo nuostabi muzikos mokytoja Daiva. Nuo jos ir prasidėjo mano dainavimo laipteliai“, – teigia moksleivė.

„Lietuvos balse“ išmėginti jėgas merginą dalyvauti labiausiai skatino draugai ir šeima. Pasiruošti ji užtruko nemažai laiko.

Muzikinio projekto dalyvė akcentuoja, jog laidoje po pasirodymo atsisukus dviem mokytojams labai nustebo. „Tikrai nesitikėjau, o emocijų tuo tarpu buvo labai daug: ir džiaugsmas, ir pasididžiavimas, motyvacija judėti pirmyn. Konkurse tikėjausi gerai praleisti laiką ir išmėginti savo jėgas, todėl minčių apie teisėjų atsisukimą ir mano tokį gerą įvertinimą nelabai kilo“, – atvirai sako Liveta.

Mergina sulaukė daug tiek atlikėjo Donato Montvydo, tiek dainininkės Monikos Pundziūtės-Monique patarimų ir pagyrimų. Liveta dalijasi, jog buvo įdomu išgirsti profesionalų nuomones. Akląsias perklausas be sunkumų perėjusi moksleivė pasirinko prisijungti prie Donato komandos: „Sprendimas nebuvo sunkus, rinkausi mokytoją, kuris turi daugiau patirties scenoje.“

Paklausta, kaip sekasi suderinti du itin skirtingus pomėgius – dainavimą ir sportinę veiklą klube „Kuršis“, Liveta teigė, kad svarbu planuoti ir daryti tai, kas patinka. Livetos įkvėpimas – šeima ir draugai, kurie visada skatina judėti į priekį. Taip pat specialybės mokytoja ir noras parodyti pasauliui, kad muzika yra lyg svajonė, kurioje gali būti bet kuo. L. Burniauskaitė priduria, jog ją motyvuojanti asmenybė – žinomas dainininkas Andrius Mamontovas ir jo užburianti kūryba.

Gabrielė ČIUNKAITĖ

Jaunųjų korespondentų klubo narė

Asm. archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių