Padėkime vaikams ir šeimoms Ukrainoje

SOS vaikų kaimai yra tarptautinė organizacija, kuri teikia pagalba net 136 šalyse. Ukraina yra viena iš jų, kuriai šiuo metu kaip niekada reikia Jūsų pagalbos bei palaikymo.

Asociatyvinė nuotr.

„SOS vaikų kaimai Ukraina“ šiuo metu skiria visas jėgas, kad pavojuje atsidūrę vaikai ir šeimos būtų saugūs: rūpinasi vaikų ir šeimų pervežimu, suteikia naujas apgyvendinimo vietas, rūpinasi maistu, vaistais ir kitais būtiniausiais daiktais.

Jūsų pagalbos mums reikia, kad darbai ir pagalba nenutrūktų bei būtų galima padėti kuo daugiau pavojuje atsidūrusių vaikų bei šeimų. Visos surinktos lėšos bus skirtos tiesiogiai Ukrainos „SOS vaikų kaimai“ – organizacijai, kuri karo akivaizdoje ne tik nenutraukė veiklos, bet ir deda visas pastangas padėti pavojuje atsidūrusiems Ukrainos vaikams bei šeimoms.

„SOS vaikų kaimai Ukraina“:

Tiesiogiai rūpinasi 177 tėvų netekusiais vaikais;

Padeda 64 000 vaikų, augančių kitų šeimų ar giminaičių globoje. Tiesioginis pavojus dėl karo yra iškilęs 16 000 iš jų;

Padeda 98 000 vaikų, augančių skirtinguose vaikų globos namuose Ukrainoje;

Dabar Ukrainoje yra 600 000 šeimų, kurioms reikia visos visuomenės pagalbos.

Šiuo metu pagalbos reikia ne tik SOS Ukraina vaikams, bet ir kitiems vaikams Ukrainoje, kurių skaičius siekia virš 600 000.

Bet kokia parama gali būti gyvybiškai svarbi.


Gavėjas:                    LPF SOS vaikų kaimai Lietuvoje draugija
Sąskaitos numeris:   LT157044060005141701

Paskirtis:                   Parama

SOS vaikų kaimai Lietuvoje šiuo metu ruošia patalpas iš Ukrainos bėgančioms šeimoms bei jų vaikams. Ruošiamos patalpos, būtiniausios priemonės gyvenimui, savanorių ir specialistų komandos. Planuojama priimti daugiau nei 40 vaikų su tėvais. Mes suteiksime ilgalaikį prieglobstį bei visą reikiamą pagalbą saugumo ieškantiems vaikams bei šeimoms bėgantiems nuo karo.

Jūsų parama mums labai svarbi. Tik nuo gautos paramos sumos priklausys kokiam vaikų skaičiui galėsime padėti. Nėra per mažos, ar per didelės paramos.

Tik kartu susivieniję – Mes galime padėti Ukrainos vaikams bei šeimoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių