Pasirašyta sutartis dėl Gargždų daugiafunkcio centro

A. JOKUBAIČIO nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė birželio mėnesį paskelbė tarptautinį konkursą daugiafunkcio sporto centro Gargžduose statyboms. Laimėtojas dabar jau aiškus – konkursą laimėjo UAB „Infes“. Antradienio popietę Dariaus ir Girėno gatvėje įvyko istorinė akimirka – pasirašyta sutartis su rangovu dėl Gargždų daugiafunkcio centro statybų pradžios.

Simbolinėje sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, keletas Tarybos narių, UAB „Infes“ generalinis direktorius Arvydas Markevičius, Gargždų seniūnijos seniūnė Indrė Žiedienė, Gargždų bendruomenės pirmininkė Vida Anužienė, Gargždų sporto centro direktorius Vaidas Liutikas, Gargždų krepšinio komandos atstovai, kiti svečiai ir Gargždų miesto gyventojai.

Rajono meras B. Markauskas sutarties pasirašymo ceremonijoje pasidžiaugė, kad po ilgų peštynių, kur statyti, pagaliau apsispręsta ir susitarta dėl daugiafunkcio sporto centro Gargžduose statybų pradžios Dariaus ir Girėno gatvėje: „Ambicija didelė, bet rangovas pajėgus.“ Administracijos direktorius S. Karbauskas pasiūlė nebesigręžioti į praeitį, o po 31 mėn. susitikti pastatytame daugiafunkciame sporto centre.

Rangovas UAB „Infes“ turės įrengti visas reikalingas komunikacijas ir susisiekimo infrastruktūrą – takus, automobilių stovėjimo aikštelę, taip pat pastatyti du pastatus – baseiną su keturiais 25 metrų ilgio takeliais, pirčių zona ir universalią sporto salę, atitiksiančią LKL reikalavimus.

Sutarties trukmė 31 mėnuo nuo lapkričio 9 d. Sutarties vertė – 29 282 000 Eur.

Monika CALZONAITĖ

Aut. nuotr.

Andriaus JOKUBAIČIO nuotr.:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių