Pasirašyta sutartis dėl Gargždų stoties statybos

Žengtas svarbus žingsnis naujos Gargždų autobusų stoties statybos pradžios link – pasirašyta sutartis su viešųjų pirkimų konkursą laimėjusiu rangovu.

Skelbtą konkursą laimėjo ir stoties statybos darbus vykdys UAB „Viremidos statyba“. Pasak rangovo, darbus planuojama pradėti artimiausiu metu. Juos tikimasi baigti per šešis mėnesius.

„Senoji autobusų stotis seniai nepuošia miesto, be to, yra nepatogi keliautojams. Tad naujosios statybos starto visi laukia su nekantrumu. Tikiuosi, darbų eiga bus sklandi ir jau greitai galėsime naudotis modernia ir šiuolaikiška autobusų stotimi“, – sako Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Naujoji autobusų stotis bus statoma šalia senosios. Įvažiavimas į stotį yra numatytas iš P. Cvirkos gatvės. Ši vieta pasirinkta ne tik dėl vežėjų patogumo, bet ir gyventojų, kurie jau nuo seno yra įpratę, kad autobusų stotis yra šioje miesto dalyje.

Projektuojant stotį buvo siūloma keletas geometrinių sprendimų, tačiau galiausiai pasirinkta ovalo, cilindro forma. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas.

Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų  kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių