Pradėjo veikti Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centras

Nuo birželio 1-osios pradėjo veikti Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centras. Pirmadienį šia proga Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, o vėliau Sveikatos centro kieme šurmuliavo įsikūrimo šventė.

Bendradarbiaujant rajono sveikatos įstaigoms, siekiama ne tik gerinti jau teikiamų paslaugų kokybę, bet pacientams pasiūlyti ir naujų.

Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centre po Gargždų ligoninės ir PSPC sujungimo įstaigoje dirba daugiau nei 342 darbuotojai. Įstaigoje ir toliau veiks 4 ambulatorijos, 10 medicinos punktų ir 22 padaliniai.

Klaipėdos rajono savivaldybės centro įkūrimo šventėje sveikino rajono meras Bronius Markauskas, vicemeras Vytautas Butkus, Seimo narė Rasa Petrauskienė, Klaipėdos universiteto ligoninės generalinio direktoriaus pavaduotoja dr. Jūratė Grubliauskienė, Tarybos nariai, seniūnai ir kiti svečiai.

Ką tik pradėjusio veikti Sveikatos centro vadovė Neringa Tarvydienė visiems dėkojo už bendradarbiavimą vykdant reformą ir išreiškė viltį, jog kartu sieks bendro gėrio mūsų rajono gyventojams. Šventės svečiai buvo pavaišinti simboliniais vienybės keksiukais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių