Pralaužti Gargždų kultūros centro renovacijos ledai

Klaipėdos rajono savivaldybė penktadienį pranešė, kad ilgos derinimo procedūros dėl Gargždų kultūros centro renovacijos baigėsi.

„Šiandien turėtume gauti statybos leidimą, tad liko baigti darbo projektą ir kitas žingsnis – skelbiam konkursą ir ieškome rangovo. Pagaliau reali galimybė jau pavasarį pradėti mūsų rajono centro kultūros centro renovaciją. Ilgai lauktą ir išsiilgtą“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Anot jo, po renovacijos pokyčiai bus įspūdingi. Pasikeis centro fasadas, kuris pasipuoš spalvomis ir meniniais akcentais. Bus pertvarkyta koncertų salė su 400 vietų žiūrovams. Pakeista scenos danga, grindys, kėdės, įranga ir akustinė sistema, padidės ir salės amfiteatro aukštingumas.

Keičiasi ir vestibiulis. Jis virs parodų bei repeticijų sale. Didėja konferencijų salės erdvės, nes jos reikalingos seminarams, mokymams, posėdžiams.

Meras teigia, jog bus sutvarkyta viskas, kas yra pasenę ir morališkai, ir fiziškai. „Visgi kultūros centras skaičiuoja jau keturis dešimtmečius, tad renovacija buvo be galo reikalinga“, – įsitikinęs rajono vadovas.

Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė informavo, kad pavasarį perkels veiklas į buvusį Klaipėdos rajono policijos komisariato pastatą.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių