Prasminga šventė kartu su malda

Į padėkos už nepriklausomybę Mišias atvyko Gargždų šaulių 309 kuopa, dalyvavo rajono Savivaldybės meras ir kiti atsakingi darbuotojai.

Ypatinga nuotaika šiemet vyravo švenčiant laisvos Lietuvos Vasario 16-osios 105-ąsias metines. Džiugu, kad mes laisvi, laimingi, tačiau labai skaudu, kad Ukrainos žmonės kovodami dėl laisvės žūsta, kenčia.

Valstybės atkūrimo dieną Gargždų Šv. arkangelo bažnyčioje 12 valandos padėkos šv. Mišiose gausiai susirinko maldininkų, dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Ligita Liutikienė, kai kurie rajono Savivaldybės tarybos nariai, seniūnai ir kiti žmonės, besidžiaugiantys laisva Lietuva. Šventišką nuotaiką pagyvino ir įprasmino Lietuvos šaulių sąjungos 3-iosios rinktinės Gargždų šaulių kuopa su savo vėliava.          

Šv. Mišias aukojo keturi kunigai, koncelebracijai vadovavo, pamąstymų apie laisvę, kovas už nepriklausomybę pamoksle pateikė parapijos kunigas vikaras

Mindaugas Stonys. Iškilmingai skambėjo choro giesmės Mišių metu, Lietuvos himnas po pamaldų.

Skirstėmės džiugūs, dėkinga Dievui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarams ir visiems, negailėjusiems net gyvybės, kad galima būtų laisvai švęsti mums svarbias datas, giedoti himną, būti savimi.

Kazimiera SIPIENĖ

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių