Premjerė susitiko su Lietuvos bankų asociacijos narių atstovais

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvos bankų asociacijos (LBA) narių atstovais.

LBA iniciatyva įvykusiame darbiniame susitikime aptarta investicinė aplinka Lietuvoje, smulkiojo ir vidutinio verslo kreditavimo tendencijos ir susiję klausimai, išklausytas bankų sektoriaus atstovų išreikštas susirūpinimas dėl Laikinojo solidarumo įnašo pratęsimo – vienos iš sudėtinių Gynybos fondo paketo dalių.

„Vyriausybė ir toliau darys viską, kad Lietuva išliktų saugia, konkurencinga ir patrauklia investuotojams šalimi. Akivaizdu, jog saugumas kartu yra ir kiekvieno Lietuvoje veikiančio verslo interesas ir visi esame dalininkai jį užtikrinant. Pratęstas Laikinojo solidarumo įnašas – viena iš atsakingai pasvertų priemonių, apimančių tik išskirtinių išorinių aplinkybių, ne investicinių sprendimų dėka sukauptą bankų rinkos dalyvių pelną“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Kaip pažymėjo Ministrė Pirmininkė, bankų sektorius, kaip ir kiti ekonomikos sektoriai, visuomet galėjo ir galės kliautis Vyriausybės atvirumu ir įsiklausymu diskutuojant svarbiausiais investicinės aplinkos klausimais, vis dėlto Vyriausybės uždavinys – rasti geriausiai subalansuotus sprendimus neapibrėžtumų laikotarpiu, kuriuo gyvena pasaulis.

Susitikime akcentuota viešojo ir privataus sektorių dialogo ir bendradarbiavimo svarba siekiant palankaus investicinio klimato, ekonomikos konkurencingumo bei augimo išsaugojimo.

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių