Prisiskambinti į Registratūrą – kaip į Mėnulį

Judrėniškė Virginija Savickienė sako nebetekusi kantrybės – prisiskambinti į Klaipėdos respublikinę ligoninę ir užsiregistruoti pas norimą gydytoją, anot jos, neįmanoma. Moteris penktadienį 93 kartus skambino į Registratūrą, pirmadienį nuo pat ryto vėl nepadeda telefono ragelio iš rankos, tačiau rezultato nėra.

„Nebežinau, ką daryti. Būtinai reikia pas gydytoją traumatologą, o užsiregistruoti nepavyksta. Skambinant vis praneša, kad registratorės užimtos, reikia laukti. Kreipiuosi į Jus, gal padėsite“, – kalbėjo į „Bangos“ redakciją paskambinusi moteris.
Respublikinės Klaipėdos ligoninės viešųjų ryšių koordinatorė Marija Gabrienė „Bangai“ pripažino, kad prisiskambinti į Registratūrą tikrai ne visada pavyksta. „Svarbu, kad vyresnio amžiaus žmonės suprastų, jog registratorės iškart neatsiliepia, pirmiausia įsijungia autoatsakiklis: pagal norimas paslaugas reikia paspausti atitinkamą skaičių telefone. Tuomet laukti – kitos išeities nėra. Žinau, kad būna, jog žmonės tiesiog įsijungia garsiakalbį ir atlieka kitus darbus laukdami, kol registratorės atsilaisvins. Būna, kad laukia ir 30, ir 40 min. Reikia apsišarvuoti kantrybe ir laukti, nes skambučių srautas, ypač po savaitgalio, yra išties didžiulis“, – akcentavo M. Gabrienė. Anot jos, didžiausias linijų apkrovimas yra nuo 8 val. ryto iki 12 val. Tad rekomenduojama žmonėms bandyti skambinti po pietų, kada apkrovimas jau šiek tiek mažesnis, pavyzdžiui, kokią 13 val.
Pas gydytojus galima registruotis ir internetu. Judrėniškė V. Savickienė sako, jog anksčiau ją dukra ir užregistruodavo internetu, tačiau dabar reikia bankininkystės kodų tapatybei patvirtinti, tad nori geriau tiesiogiai prisiskambinti registratorėms.

Agota BENDORAUSKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių