Prisiskambinti į registratūrą – (ne)įmanoma

Asociatyvi nuotr.

„Bangos“ skaitytojų kantrybę sekina ir senos problemos, apie kurias jau ne kartą rašyta. Štai paskambinęs pėžaitiškis pasakojo, kad vieną pirmadienį į Gargždų PSPC registratūrą prisiskambinti buvo neįmanoma.


„Šeimoje sergame kovidu, reikia vaistų, o prisiskambinti visą rytą nepavyko. Kas turi išrašyti vaistus? Jei neįmanoma prisiskambinti, tegul daugiau personalo duoda. Juk žmonėms reikia pagalbos“, – kalbėjo pėžaitiškis.
Gargždų PSPC vyriausiasis gydytojas Petras Serapinas „Bangai“ sakė, kad prisiskambinti į registratūrą visada būdavo sunku pirmadieniais. „Dabar tai lemia dar kelios aplinkybės. Pirmiausia – dalis gydytojų atostogauja. Vaikams tikrinama sveikata profilaktiškai – tai dar didina apkrovimą. Registratūroje būna, kad trys linijos visiškai užimtos, o dar yra gyva eilė“, – aiškino vyriausiasis gydytojas. Jis patikino, jog esant galimybei registratūroje dirba ir kiti darbuotojai papildomai. Mat tam pačiam darbuotojui ir atsiliepti telefonu, ir aptarnauti pacientus eilėje – sudėtinga. Tačiau skambučių bumas jau pirmadienį po pietų slopsta. „Pirmadienį nuo 7 iki 11–12 val. yra daug skambučių. Dėl to reikėtų bandyti prisiskambinti po pietų. Jei neįmanoma – skambinti savo šeimos gydytojui, jei jis dirba iš ryto. Jei po pietų, skambinti į registratūrą po pietų. Dėl planinių sveikatos patikrų, vaistų išrašymo prašome skambinti bet kuriuo laiku, bet ne pirmadienį ryte“, – kalbėjo P. Serapinas.
Jis prisiminė, kad per pandemijos bumą būdavo, kad telefonas šeimos gydytojo kabinete išvis nenutyla, skamba be pertraukų visą darbo laiką. „Šiuo metu taip nėra, pertraukų yra, tad prisiskambinti galima šeimos gydytojui. Žinoma, tai nereiškia, kad nebus užimta linija tam tikru metu“, – sakė pašnekovas.
Sergančiųjų koronavirusu, peršalimo ligomis, įvairiomis infekcijomis, anot P. Serapino, yra nuolat: vieną savaitę daugiau, kitą mažiau. „Anksčiau vasaros būdavo ramesnės, virusinių infekcijų būdavo pavienės, o dabar – kiekvieną savaitę. Buvo dienų, kai testuodavome iki 50 žmonių, ir didžioji dalis – teigiami. O testuojasi juk tik tam tikra dalis“, – svarstė jis.


Agnė ADOMAITĖ

1 Komentaras

  • Koėl tik į Gargždų poliklinikos registratūrą neįmanoma priskambinti? Kodėl nepasodinus atskiros registratorės skambučiams telefonu priimti? Beje, atvykus į polikliniką ir skambinat telefonu, kai registratūra tuščia, jokie pacientai nelaukia, ragelio, taip pat, niekas nekelia. Betvarkė visiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių