Prokuratūra kreipėsi į teismą dėl bausmės skyrimo iš bankomatų vogusiam vyriškiui

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė kreipėsi į teismą dėl bylos, kurioje 33 metų Y. K. kaltinamas vagystėmis iš bankomatų, užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu.

Ikiteisminį tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Jurgita Rumbinaitė.

Tyrimo duomenimis, Y. K. šių metų gegužę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose esančiuose bankomatuose galimai įtaisė savadarbius įrenginius (lipnias pinigų gaudykles), skirtus pasisavinti kitų asmenų iš bankomato imamus pinigus.

Teisėsaugos pareigūnams vyras įkliuvo 2022 metų gegužės 5 dieną, kai gavę pranešimą apie viename Klaipėdos mieste esančiame bankomate rastą savadarbį įtaisą, skirtą pasisavinti pinigus, policijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą. Įtarimų jiems sukėlė tai, kad juos pamatęs netoliese buvęs vyriškis pradėjo bėgti. Asmenį nuspręsta nedelsiant patikrinti. Atlikę jo dalinę apžiūrą pareigūnai rado vyro kišenėje atsuktuvą ir lipnią juostą su prie jos prilipusiais banknotais. Įtariamasis buvo uždarytas į areštinę.

Surinkta duomenų, kad kaltinamasis savadarbes grynųjų pinigų gaudykles buvo įtaisęs 9-iuose bankomatuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose ir per kelias dienas galėjo pagrobti bendrai daugiau nei 1 800 eurų grynųjų pinigų. Atliekant ikiteisminį tyrimą Y. K. pilnai atlygino padarytą žalą.

Tyrimą organizuojanti ir jį kontroliuojanti prokurorė J. Rumbinaitė Klaipėdos apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu prašo Y. K. už jam inkriminuojamus nusikaltimus skirti maksimalią arešto bausmę.

LR prokuratūros informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių