Prokuratūra pateikė apeliacinį skundą byloje dėl Klaipėdoje tragiškai žuvusios jaunos merginos

Klaipėdos apygardos prokuratūra pateikė apeliacinį skundą dėl 2022 m. spalio 28 d. paskelbto Klaipėdos apylinkės teismo sprendimo byloje dėl uostamiestyje tragiškai žuvusios jaunos merginos.

Primename, kad ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2017 m. lapkričio 20 d., kai iš viešbučio bendro naudojimo balkono, esančio 14 aukšte, iškrito ir tragiškai žuvo jauna mergina. Tyrimo dalis dėl merginos žūties aplinkybių buvo nutraukta nenustačius, kad ji buvo nužudyta ar privesta prie savižudybės. 2020 metų sausį byla su kaltinamuoju aktu perduota teismui, A. M. kaltinant merginos išžaginimu, o R. P. – neteisėtu narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, fizinio skausmo sukėlimu nukentėjusiajai bei poveikiu liudytojui.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras abiems savo kaltę neigusiems kaltinamiesiems teismo prašė skirti realias trejų metų ir devynių mėnesių laisvės atėmimo bausmes.

2022 m. sausio 28 dieną priimtu Klaipėdos apylinkės teismo nuosprendžiu, A. M. pripažintas kaltu dėl išžaginimo ir jam skirta reali 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Kartu teistas R. P. teismo buvo išteisintas dėl poveikio liudytojui bei fizinio skausmo sukėlimo, tačiau pripažintas kaltu dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Jam taip pat paskirta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Prokurorui nesutikus su tokiu pirmos instancijos teismo vertinimu, pateiktas apeliacinis skundas, kuriuo prašoma panaikinti 2022 m. sausio 28 dieną priimto teismo sprendimo dalį, kuria nuteistasis R. P. išteisintas dėl jam inkriminuotų 2 nusikalstamų veikų. Apeliaciniu skundu taip pat prašoma abiem nuteistiesiems skirti tokias laisvės atėmimo bausmes, kurių buvo prašoma pirmos instancijos teismo.

LR prokuratūros informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių