„Vaikystės nuotykis“ – naujas privatus darželis Trušeliuose

Šventinis rugsėjo 1-osios rytas subūrė Trušelių lopšelio-darželio „Vaikystės nuotykis“ bendruomenę bendram tikslui – puikiai praleisti laiką kartu, paminėti naujų mokslo metų pradžią.
Įstaigos bendruomenei tai buvo labai svarbi ir reikšminga diena, nes ne tik vaikams – naujas darželis, tačiau ir lopšeliui-darželiui nauja pradžia! Atidaryta pirmoji grupė, startavusi su 10 vaikų. Jie augs, ugdysis, svajos, tyrinės saugioje ir kūrybiškoje aplinkoje.
Atidarymo šventėje įstaigos bendruomenę pasveikino Klaipėdos rajono savivaldybės vicemeras Vytautas Butkus, sėkmingo starto linkėjo įstaigos direktorė Roma Ruikienė, darželio viziją pristatė vienas iš lopšelio-darželio „Vaikystės nuotykis“ įkūrėjų Dalius Žilinskas. O vaikų laukė pramogos kartu su personažu „Kakė Makė“.
Lopšelio-darželio įkūrėjai akcentuoja, kad darželis orientuotas į lauką, pievą, sodą, mišką ir gryną orą! „Apkabinsime medį, stebėsime skruzdėlės kelią, ieškosime pamestos plunksnos savininko ir lėksime greičiau už vėją. Mes esame aktyvūs tyrinėtojai, stebėtojai ir gamtos puoselėtojai.
Maloniai kviečiame prisijungti ir nerti į geriausią vaikystės nuotykį!“ – kviečia vienas iš „Vaikystės nuotykis“ įkūrėjų D. Žilinskas.
Renkamos grupės: 1–2 metų, 2–3 metų, 3–4 metų, 4–5 metų vaikų. Pagrindiniai darželio skiriamieji bruožai – veiklos gryname ore; gamtos pažinimas; darnus ir tvarus augimas; veiklos, susijusios su emocinio intelekto lavinimu.
Susidomėjusius kviečiame susisiekti: Danės g. 39, Trušeliai, Klaipėdos r., el. p.
vaikystesnuotykis@gmail.com; +370 612 30 959; +370 673 90 966.


Neda GAUDUTYTĖ
Direktorės pavaduotoja ugdymui

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Neda Gaudutytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių