Savaitė Savivaldybėje

Kultūra

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl prisijungimo prie susitarimo dėl meno ir dizaino viešosiose erdvėse Klaipėdos rajone su Kultūros ministerija.

Bendradarbiavimas

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Bendradarbiavimo tarybos posėdyje.

Infrastruktūra

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime, kurio metu aptarti vykstantys darbai rajono keliuose, kituose objektuose, planuojami projektai, darbų eiga.

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo pasitarime dėl valstybinių žemės sklypų formavimo ir perdavimo galimybių.

Dalyvaujamasis biudžetas

Baigėsi gyventojų idėjų pateikimo Dalyvaujamojo biudžeto konkursui „Tavo idėja“ terminas. Pateikta 41 idėja. Šiuo metu jos vertinamos.

Švietimas, sportas

Šią savaitę Gargždų „Kranto“ progimnazija mini 50-ąjį jubiliejų.

Prie Gargždų miesto parke esančių treniruoklių ir miesto stadiono atidaryta OCR treniruoklių aikštelė.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl sporto salės Dituvos mokykloje.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *