• 28 lapkričio, 2021
|

Savaitgalį vagišiai taikėsi į rankines

Rajone šeštadienį ir sekmadienį vagišiai nesnaudė. Jų grobis – dvi moteriškos rankinės. Vieną jų ilgapirštis užpuolęs moterį pasičiupo Priekulėje, kitą, išdaužus automobilio langą, Karklėje. Žala siekia 2 160 eurų.

Šeštadienį 10.30 val. Priekulėje, Vingio gatvėje, prie 1998 m. gim. moters priėjo du įtartini asmenys. Apie 190 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, juodas sportines kelnes ir juodą striukę vilkintis, užsidėjęs gobtuvą juodas pirštines mūvintis vyriškis iš gyventojos atėmė rankinę. Joje buvo kosmetinės priemonės, pasas, telefonas „iphone X“, kainavęs apie 1100 eurų, sidabrinės spalvos piniginė, kurioje buvo 600 eurų ir banko kortelės. Moteris patyrė

1 960 eurų žalą.

Sekmadienį apie 18.30 val. Karklėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, 1996 m. gimusi mergina pastebėjo, kad yra išdaužtas automobilio „Škoda Fabia“ dešinės pusės priekinių durelių lango stiklas. Paaiškėjo, kad iš automobilio salono pavogta odinė rankinė. Joje buvo piniginė, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo, studento pažymėjimai, banko mokėjimo kortelė, automobilio registracijos dokumentai. Padaryta turtinė apie 200 eurų žala.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių