Savivaldos proveržiui būtini drąsūs sprendimai

„Turime nebijoti ir išpūstų antraščių, žiniasklaidos „uch, ach, och“ dejavimų, nepamatuotų vertinimų apie subliūškusius užmojus, opozicijos kritikos ir aštrių pasisakymų Tarybos posėdžiuose“, – įsitikinęs Klaipėdos rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus S. Karbauskas.Klaipėdos rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus Sigito Karbausko įsitikinimu, savivaldos inertiškumą išjudintų drąsios idėjos bei ryžtas imtis ne visuomet populiarių sprendimų.

Pasak S. Karbausko, akivaizdi tiesa, kad kai nieko nedarai, tai tikrai nieko ir neįvyksta. Jei pabandai, yra bent dvi galimybės – nepavyks arba pavyks.

„Turime nebijoti ir išpūstų antraščių, žiniasklaidos „uch, ach, och“ dejavimų, nepamatuotų vertinimų apie subliūškusius užmojus, opozicijos kritikos ir aštrių pasisakymų Tarybos posėdžiuose. Kasdienybė labai greitai keičiasi, savivaldos procesus veikia įstatymų numatytos procedūros, negalime taip greitai veikti, kaip namuose ir versle, o jei dar patys stoviniuosime, abejosime, nedrįsime, rezultatų nebus, – teigia jis. – Galutiniai praėjusių metų finansiniai savivaldos rezultatai rodo, kad lėšų atlyginimams pakako, o ta rizika, kurią patyrėme gruodį, kai buvo pesimistiškai spėliojama, jog pritrūks pinigų, buvo verta galutinių rezultatų – nupirkome ir Klaipėdos rajone spėjome įvykdyti darbų, kurių vertė apie 1 mln. eurų. Tai vertinu kaip svarų komandos pasiekimą, nes nuveikėme daugiau darbų bendruomenei. Jei būtume nerizikavę, būtume nesijaudinę gruodį, metus užbaigę su pertekliniu biudžetu, bet kam iš to būtų buvusi nauda? Manau, kad daug svarbiau buvo atlikti darbus, šiandien jau galime planuoti kitus.“

Išsamiau apie drąsius sprendimus ir svarbiausius 2018-aisiais planuojamus savivaldos darbus skaitykite Savivaldybės internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt, arba Klaipėdos rajono savivaldybės feisbuko paskyroje.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių