Savivaldybės aikštėje – mokinių verslų pristatymas

Asociatyvi nuotr.

Gegužės 10 dieną nuo 10 val. Savivaldybės aikštėje visi norintys galės susipažinti su mokinių sukurtais verslais. Savo veiklą, sukurtus produktus, idėjas pristatys mokinių jaunosios bendrovės ne tik iš Klaipėdos rajono, bet ir Klaipėdos, Kauno miestų, Kretingos, Švenčionių rajonų.


„Klaipėdos rajonas daug dėmesio skiria moksleivių finansiniam raštingumui ir verslumui. Todėl jau daugiau nei 3 metus aktyviai bendradarbiaujame su nevyriausybine organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA). Per šiuos metus nuveikta tikrai nemažai siekiant, kad vaikams susiformuotų verslumo įgūdžiai, kuriuos jie galėtų pritaikyti ir realiose gyvenimo situacijose. Tad ir ne pirmus metus vykstanti verslų mugė yra puiki proga dar kartą įsitikinti, kad įdėtas darbas atsipirko, o mūsų rajono moksleiviai yra gabūs, kūrybingi ir, tikiu, ateityje savo verslo idėjomis nustebins ne tik rajoną, bet ir Lietuvą, o gal net pasaulį“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.
Gegužės 10 d. nuo 10 iki 14 val. Savivaldybės aikštėje veiks LJA praktinio verslumo ugdymo programos „Accelerator_X“ mokinių verslų eXpo mugė, kurią jau antrus metus iš eilės organizuoja Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija kartu su LJA.
Mugėje mokiniai ne tik pristatys savo verslus, bet ir varžysis dėl galimybės atstovauti Klaipėdos rajonui nacionaliniame praktinio verslumo ugdymo programos „Accelerator_X“ finale Vilniuje gegužės 12 d. Jaunoji bendrovė, laimėjusi finalą Vilniuje, atstovaus Lietuvai tarptautiniame mokomųjų mokinių bendrovių konkurse, kuris vyksta Europos antreprenerystės festivalyje „Gen-E 2023“.
Po mugės nuo 14 val. kino teatre „Minija“ vyks Savivaldybės ir LJA organizuojama konferencija „Progresinis verslumo ugdymo modelis Klaipėdos rajone“, kurios metu mokytojai, mokyklų vadovai dalinsis savo patirtimi diegiant LJA programas, o LJA atstovai pristatys Klaipėdos rajono pasiektus rezultatus, progresinį verslumo, ekonomikos, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai modelį bei jo įgyvendinimo galimybes, vyks diskusija, kaip užtikrinti nuoseklų verslumo, finansinio raštingumo ugdymą Klaipėdos rajono mokyklose.


Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių