Savivaldybės ir atliekų tvarkymo centrai įsigis daugiau nei 73 tūkst. rūšiavimo konteinerių

Aplinkos projektų valdymo agentūra gavo 19 savivaldybių administracijų ir 5 regioninių atliekų tvarkymo centrų (RATC) paraiškas individualiems antrinių žaliavų konteineriams įsigyti. Prašoma dotacijų suma siekia 1,4 mln. eurų. Iš Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos tam skirta 1,6 mln. eurų.

Įgyvendinus projektus pareiškėjai planuoja įsigyti virš 73 tūkst. konteinerių stiklui ir popieriui-plastikams-metalui rūšiuoti. Jie bus išdalinti gyventojams ar įmonėms.

Finansavimas gali siekti iki 50 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Lėšos bus išmokamos gavus patvirtinančius dokumentus, kad ne mažiau kaip 50 proc. tinkamų finansuoti išlaidų apmokės gamintojų ir importuotojų organizacijos.

Savivaldybių administracijos ir RATC, kuriems bus skirtas finansavimas, projektus galės įgyvendinti beveik 2 metus, iki 2023 m. lapkričio 15 d.

Paraiškas Aplinkos projektų valdymo agentūrai teikti buvo galima nuo 2021 m. lapkričio 18 d. iki 2022 m. sausio 28 d. per informacinę sistemą APVIS. Jas teikti galėjo tik savivaldybių administracijos ir RATC, o ne gyventojai.

Aplinkos ministerijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių