Sendvaryje – daugiafunkcis, Mazūriškėse – darželis

Sendvario daugiafunkcio centro darbų pradžios paskelbimo iškilmėse dalyvavo Klaipėdos rajono vadovai ir svečiai.

Klaipėdos rajono savivaldybė šiandien oficialiai paskelbė Sendvario daugiafunkcio centro darbų pradžią. Planuojama, kad centras duris atvers 2026 metais.

Ceremonijos iškilmėse dalyvavo Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė, Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, Sendvario seniūnė Karina Novikova, privatus investuotojas, būsimi rangovai, vykdysiantys projektavimo, statybos darbus, taip pat delegacija iš Joniškio rajono savivaldybės.

Projektas bus įgyvendinamas viešos ir privačios partnerystės būdu.

Savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušeliuose bus statomas apie 8 tūkst. kv. m pastatas, kuriame bus ugdoma 550 moksleivių ir 230 darželio ugdytinių iš Klaipėdos rajono.

Veiks 3 lopšelio, 6 ikimokyklinio ugdymo ir 3 priešmokyklinio ugdymo grupės, 8 pradinio ugdymo klasės, universali sporto salė, treniruoklių salė, kultūros salė su pagalbinėmis patalpomis, įrengtos bibliotekos patalpos.

Taip pat bus sukurta visa reikalinga lauko infrastruktūra su mini futbolo, rankinio aikštele, krepšinio ir tinklinio, lauko teniso ir padelio aikštelėmis, lengvosios atletikos užsiėmimams reikalinga infrastruktūra, lauko treniruokliais ir kt.

Partnerystės sutartis sudaryta su specialiai šiam projektui sukurta įmone UAB „Sip 3“. Įstatinį kapitalą finansuoja „ORION Social Infrastructure Fund“, investicijas finansuos komercinis bankas. Generalinis rangovas – UAB „Infes“. Objekto priežiūros paslaugas (valymas, techninė, teritorijos priežiūra) vykdys UAB „Corpus A“.

Klaipėdos rajono savivaldybė ir toliau investuoja į ugdymo įstaigų plėtrą – jau paskelbtas konkursas naujo lopšelio-darželio Mazūriškėse projektavimui. Planuojama, kad čia veiks 8 grupės, kurias galės lankyti 150 vaikų. 

Monika CALZONAITĖ

Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių