Šimtadienio filmo peržiūra – „Minijos“ kino teatre

Norėdami iš naujo išgyventi patirtas puikias šventės emocijas Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai ir pedagogai „Minijos“ kino teatre dalyvavo šimtadienio renginio, kuris vyko Klaipėdos koncertų salėje vasario mėnesį, filmo peržiūroje.


Galimybę nemokamai stebėti šimtadienio filmo transliaciją suteikė Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė, o jaukiai ir šiltai priėmė Gargždų „Minijos“ kino teatro darbuotojai. Peržiūroje dalyvavo apie 100 gimnazistų, direktorė Ona Sturonienė, mokytojai. Video­filmą kokybiškai sumontavo Gytis Kalvis.
Žiūrovų grįžtamasis ryšys yra itin svarbus, todėl „Jaunimo erdvė“ gimnazistų ir scenarijaus autorės pasiteiravo apie patirtas peržiūros emocijas. „Rezultatai pradžiugino, nes susirinko gausus būrys mokinių. Šimtadienio akimirkos vaizdo įraše buvo tokios pat nuostabios kaip ir realybėje, po peržiūros visi išėjome pakylėtos nuotaikos“, – didžiavosi mokinių prezidentūros narys, vienas iš šventės organizatorių Augustas Stonys.
Pagrindinė šimtadienio organizatorė, scenaristė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Rusteikienė atsiliepia pakiliai: „Gytis Kalvis dirba labai profesionaliai. Tad nufilmuotas renginys primena pačią kokybiškiausią televizijos transliaciją. Tiek per renginį, tiek per filmo peržiūrą jaučiausi puikiai, žavėjausi ir neįtikėtinai didžiuojuosi jaunimu! Viskas pasiteisino. Noriu pagirti abiturientus: kokie puikūs šokiai! Tądien, kai pamačiau vaizdo įrašą, namuose jį peržiūrėjau dar kokius tris kartus.“
Viena iš organizatorių Viltė Endrulytė tikina: „Gauti „vaisiai“ tikrai nudžiugino, kad taip gerai atrodys, tikrai nesitikėjau. Giriu vaizdo montuotoją Gytį už tokį gerą darbą ir pastangas. Žiūrint įrašą man labiausiai įsiminė vantų mūšio scena, nes repetuojant ir vaidinant tai nebuvo itin smagi scena. Kaip tik buvo sudėtinga ir galvojau, kad atrodys nekaip, bet tikrai pranoko visus lūkesčius. Peržiūros idėja labai nestandartiška, nes vyko kino teatre.“
„Balandžio septintoji – diena, kai galėjome vėl iš naujo išgyventi emocijas, patirtas šimtadienio metu. Susibūrimas ,,Minijos“ kino teatro salėje sukėlė įvairiapusiškus jausmus – pasitenkinimą, džiaugsmą, juoką ir net liūdesį. Mes, trečiokai, supratome, jog ilgas kelias šimtadienio ruošimuisi pasiekė finišo tiesiąją“, – kalbėjo šimtadienio organizatorė, gimnazijos mokinių prezidentūros narė Augustė Petreikytė.
„Šimtadienio peržiūra kino teatre – labai šiltas prisiminimas apie šventę abituriento gyvenime. Tuo metu galėjome pamatyti savo krikštavaikių atsidavimą 12-okams“, – samprotavo abiturientas Adrijus Gedmintas.
„Nemeluosiu, save matyti didžiuliame ekrane ir dar kino teatre tikrai kelia šiurpuliukus, jaudulį, labai panašų į tą, kokį išgyvenau stovėdama užkulisiuose ir laukdama tos lemtingos minutės žengti į sceną ir nustebinti abiturientus, svečius, žinoma, ir mokytojus. Neįmanoma žodžiais apsakyti, kokia tądien, kai žvelgėme į savo darbo rezultatą kartu su ketvirtų klasių gimnazistais, vyravo atmosfera. Toks jausmas, jog būtume patys žvelgę ketvirtokų akimis ir pirmą kartą matytume mūsų paruoštą šventę, salėje aidėjo plojimai, džiugūs šūkiai, nusistebėjimas ir, aišku, garsus juokas lygiai kaip tądien. Džiaugiamės, kad šią šventę „Minijos“ kino teatre galėjome dar kartelį išgyventi visi kartu, pasidžiaugti sukurtu vaizdiniu“, – džiugiai prisiminė gimnazijos prezidentė, šimtadienio organizatorė bei dalyvė Darija Sermontytė.

Danielė DOMEIKYTĖ
Jaunųjų korespondentų
klubo narė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių