Skelbiamas konkursas UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia konkursą UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms.

Informaciją apie direktoriaus vykdomas funkcijas, kvalifikacinius reikalavimus, privalomus pateikti dokumentus rasite ČIA.

Pretendentai dokumentus teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (skelbimo nuoroda ČIA).

Dokumentai priimamai 14 kalendorinių dienų po konkurso paskelbimo dienos Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje ir Klaipėdos rajono savivaldybės interneto svetainėje, neįskaitant viešo konkurso paskelbimo dienos. Pateikiant pretendentų dokumentus kilus pagrįstų abejonių dėl pretendento atitikties konkurso skelbime nustatytiems kvalifikaciniams reikalavimams ir dėl pateiktų dokumentų patikslinimo ar papildymo, terminas gali būti pratęstas 5 kalendorinėms dienoms, jeigu pretendentai yra papildomai paklausiami dėl papildomų duomenų pateikimo.

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis), kurį sudaro pretendentų atsakymai į komisijos narių teikiamus klausimus, skirtus pretendentų kompetencijoms išsiaiškinti ir veiklos programos pristatymas.

Papildoma informacija apie konkursą teikiama Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriuje, 316 kabinete (Klaipėdos g. 2, Gargždai), tel. +370 46 492451, mob. +370 617 87683, elektroniniu paštu ona.nekreviciene@klaipedos-r.lt .

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių