Sulaikytas degalų degalinėse įsipildavęs ir nesumokėjęs pasišalindavęs vyras

Asociatyvi nuotr.

Gegužės mėnesį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams pranešta, jog įvairiose apskrities vietose esančiose degalinėse sidabro spalvos BMW automobiliu atvykstantis vyras įsipila kuro ir pasišalina nesumokėjęs.


Įtariama, kad prieš įvažiuodamas į degalinę asmuo pritvirtindavo netikrus automobilio numerius, o įsipylęs kuro ir išvykęs iš degalinės juos vėl nusiimdavo. Pavogto kuro vertė, pasak Klaipėdos rajono policijos pareigūnų, būdavo iki 150 eurų, už tai gresia administracinė atsakomybė pagal LR ANK 108 str.
Klaipėdos rajono policijos pareigūnai, išanalizavę vaizdo kamerų vaizdus, nustatė tikruosius minėto automobilio numerius. 2022 m. birželio 15 d. apie 23 val. Plungėje, bendradarbiaudami su Plungės r. PK pareigūnais, Klaipėdos r. policininkai sulaikė 1986 m. gimusį, teisėsaugai už vagystes, disponavimą narkotinėmis medžiagomis žinomą vyrą, kurio gyvenamojoje vietoje Plungės mieste taip pat rasta įtarimą sukėlusių miltelių, galimai narkotinių medžiagų. Asmuo buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Plungės r. PK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 259 str. Įtariama, jog kuro įsipilti ir išvykti nesumokėjęs vyras galėjo ir kituose Klaipėdos apskrities rajonuose ir miestuose.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių