Susiaurintas kelias – automobiliu siūlo lipti ant trinkelių?

Naujai išasfaltuojama gatvė – ne tik džiaugsmas, bet ir nerimas į „Bangos“ redakciją atėjusiam gyventojui. Vyras teigia, kad šią savaitę pradėti asfaltavimo darbai Kulių g. Doviluose, šalia kurios jis gyvena. Pasak jo, naujai išklotas asfaltas bus siauresnis nei prieš tai buvęs žvyrkelis dėl šalia esančio elektros stulpo, o dėl to jis didesne transporto priemone negalėsiąs išvažiuoti į gatvę.
Gyventojas pateikė skundą ir Klaipėdos rajono savivaldybei, nes šalia įvažiavimo į jo gatvę planuojamas asfaltuoti kelias susiaurėja, tad gyventojas nebeturi galimybės tralu išsukti į dešinę pusę. Kelias susiaurintas dėl šalia esančio elektros stulpo. Ta vieta bus išklota trinkelėmis, ir vyras neturės galimybės išvažiuoti iš savo gatvės į dešinę. Gyventojas stebėjosi, argi nebuvo įmanoma susitarti su ESO ir stulpą perkelti toliau nuo kelio, kad kelias nebūtų susiaurintas.
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyrius „Bangai“ komentavo, kad minimas kelias vienoje vietoje šiek tiek susiaurėja dėl ten esančio privataus sklypo, kurio ribos yra labai arti gatvės. O keliai asfaltuojami atsižvelgiant į sklypų ribas, išlaikant kelio apsaugos zonas. „Atkreipiame dėmesį, kad išvažiavimo gabaritai nekeičiami. O stulpo perkėlimas situacijos nepakeistų, nes gatvė asfaltuojama atsižvelgiant ne į jo vietą, o į šalia esančius sklypus. Paklojus asfaltą, bendras gatvės plotis, lyginant su prieš tai buvusiu pločiu, nepakis. O ant projektuojamų trinkelių bus galima užvažiuoti“, – teigė Statybos ir infrastruktūros skyriaus atstovai.
Gabrielė ČIUNKAITĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių