Suvartotą vandens kiekį galima deklaruoti tik kartą metuose

Asociatyvi nuotr.

Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ nuolat skubantiems ir užmirštantiems deklaruoti suvartoto vandens kiekį žmonėms siūlo patogų būdą sumokėti už paslaugas. Nuo šiol skaitiklių rodmenis galite deklaruoti tik kartą metuose, o sąskaitas apmokėti pasirinkus E.sąskaitos paslaugą ar naudojantis atnaujinta savitarna.


Norintys deklaruoti rodmenis tik kartą metuose turi parašyti prašymą, kurį rasite svetainėje www.vanduo.lt, atsiųsti el. paštu klientai@vanduo.lt ir nurodyti, kiek per mėnesį vidutiniškai suvartoja vandens. Skaitiklio duomenys ir sąskaita su kliento nurodytais rodmenimis kiekvieną mėnesį bus perduota bankui ar į savitarnos portalą.
Klientams, pasirinkusiems deklaruoti skaitiklių rodmenis kartą per metus, sausio mėnesį bendrovė „Klaipėdos vanduo“ peržiūrės deklaruotus duomenis ir, jei nustatys permoką, ji kliento prašymu bus grąžinta. Jei pagal vandens apskaitos prietaisų rodmenis suvartota vandens daugiau nei buvo nustatytas vidutinis kiekis, bus perskaičiuota gruodžio mėnesio sąskaita ir išsiųstas pranešimas klientui.
Jeigu klientas metų gale nedeklaruos vandens apskaitos prietaisų rodmenų, jam ir toliau skaičiuosis nustatytas vidurkis, iki kol gyventojas praneš rodmenis ar nepatikrins duomenų kontrolieriai, ar nebus pakeisti vandens apskaitos prietaisai.


Pagal pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių