• 28 lapkričio, 2021
|

Svencelėje nusiaubti namai: už informaciją siūloma premija

Pirmadienio naktį Svencelėje apiplėšti keturi statomi namai. Padėsiantiesiems išaiškinti šį nusikaltimą siūloma 500–1000 eurų premija.

Į „Bangos“ redakciją kreipėsi bendruomenės narys Paulius Klyvis. Jis informavo, kad pirmadienio naktį apvogti 4 namai. Išdaužti jų stiklai, pavogtas statybų inventorius: elektros generatorius, medžio kampinės ir išilginės pjovimo stak­lės, akumuliatoriniai suktukai, du dujiniai šildytuvai. Padaryta žala mažiausiai siekia 2 tūkst. eurų. „Stengiamės gaivinti šį kraštą, tačiau pirmadienio ryto radiniai liūdina: iš 6 statomų namų liko neapvogti tik du. Esu pasiruošęs sumokėti 500–1000 eurų už informaciją, kuri leistų surasti nusikaltėlius. Policija apie premijas gali skelbti tik didelio masto bylose. Tad prašome žiniasklaidos ir visuomenės pagalbos“, – elektroniniame laiške redakcijai rašė gyventojas.

Jei ką nors žinote apie Svencelėje įvykdytą vagystę, skambinkite bendruoju pagalbos numeriu 112 arba tel. 8 675 51267. Taip pat galite rašyti el. paštu svenceles@foje.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių