• 8 gruodžio, 2021
|

Tarptautinės varžybos „Klaipėdos taurė“

Rugpjūčio 14 d. Smiltynėje, (Smiltynės g.13) vyks tarptautinės lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“. Dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Kirgizijos sportininkai.

Šiemet „Klaipėdos taurė“ pirmą kartą įtraukta į Pasaulio šaudymo iš lanko federacijos („World Archery“) kalendorių – taip į klaipėdiečių rengiamas varžybas ateityje tikimasi pritraukti daugiau užsienio sportininkų. Tai į uostamiestį paskatino atvykti ir daugiau lietuvių lankininkų. Įvykdę reikiamus normatyvus, jie dabar Klaipėdoje galės gauti tarptautinių sporto meistrų atskyrį. Iki šiol tokios galimybės lietuvių sportininkai neturėjo – tarptautiniais sporto meistrais galėjo tapti tik Europos ir pasaulio čempionatuose, o nuo šių metų – „Klaipėdos taurėje“ ir Lietuvos lankininkų čempionate.

Nuo 2014 metų rengiamoje „Klaipėdos taurėje“ ruošiasi dalyvauti 55 sportininkai. Lankininkai rungsis olimpinių, paprastųjų ir skriemulinių lankų kategorijose. Taip pat vyks komandinės mišrių porų rungtynės.

Varžybos vyks Klaipėdoje Smiltynės sporto ir sveikatingumo bazėje, Smiltynės g. 13.

Po varžybų visą savaitę iki rugpjūčio 20 dienos vyks stovykla, į kurią atvyksta olimpinių lankų treneriai iš Ukrainos. Stovykloje dalyvaus Lietuvos lankininkų rinktinė ir mūsų šalies sporto klubų treneriai. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu jie įgaus patirties, kaip treniruoti olimpiniais lankais šaudančius sportininkus.

Programa

Šeštadienis rugpjūčio 14 d.

9.00 – 9.30 Oficiali treniruotė, dalyvių registracija, techninė komisija / Official practice, registration, technical commission;
9.30 – 9.45 Varžybų atidarymas / Opening ceremony
9.45 – 13.00 Viena prisišaudymo serija, kvalifikacinės varžybos / One practice end, qualification
13.00 – 14.00 Pertrauka / Break
14.00 – 16.00 Viena prisišaudymo serija, porų varžybos/ One practice end, mix teams tournament
16.00 – 19.00 Individualios atkrintamosios varžybos / Individual eliminations;
19.30 Apdovanojimai, varžybų uždarymas / Awarding

Kontaktinis asmuo: Klaipėdos lankininkų klubo vykdančioji direktorė ir „Klaipėdos taurės“ organizatorė Laila Kuzmienė, tel. 8 615 79909, el. paštas: klaipedoslankininkai@gmail.com.

Pastaba! Dalyvių skaičius varžybų dieną gali keistis. Varžybų programa gali būti keičiama pagal aplinkybes.

Klaipėdos lankininkų klubo informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių