Tiltelis per Aisę prašėsi tvarkymo darbų

Kelių tarnybos nuotraukoje – jau sutvarkytas tiltelis.

„Pėžaičių tiltelis per Aisę jau nuo pavasario be kelių lentų“, – skundėsi „Bangos“ skaitytoja. Anot jos, seniūnija situaciją žino, seniūnaitė taip pat, tačiau iš to jokios naudos nebuvę, tad kreipėsi moteris į „Bangą“.


Kėlė pavojų
Aldona (vardas, pavardė pakeisti) pasakojo, kad tiltelis priklauso regiono keliams. Anot jos, ypač neramu, kad mokslo metai jau čia pat. „Pakelės taip pat plento zonoje apėjusios žemėmis ir apaugusios žolėmis, reikia greideriuoti.
Gerokai susiaurėjusi važiuojamoji dalis ties tiltu per Aisę. Ir bijok, kam ką pasakyt, tuoj nemalonę užsitrauki“, – dėstė pašnekovė. Ji teigė, kad visas lieptas jau sutręšęs, net traška. Lentos vietomis atšokusios. O vaikai ir dviračiais važiuoja – baisu žiūrėti.
„Pati naudojuosi skuteriu dėl ligos, yra ir daugiau tokių. Dabar dar pusė bėdos, o žiemą, kai nugreideriuoja sniegą, viskas susistumia link atitvarų abipus, tada belieka vos ne viena juosta. Toliau ir iki, ir už tilto kelias normaliai laikas nuo laiko nušluojamas kelininkų“, – pastebėjo pašnekovė.

Skaitytojos nuotraukoje – tiltelis dar su iškritusiomis lentomis.

Savivaldybė situaciją žino
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus specialistė Gintarė Plungienė informavo, kad situacija Veiviržėnų seniūnijai išties žinoma. „Kaip informavo seniūnija, ne kartą kalbėta su VĮ „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Klaipėdos kelių tarnybos atstovu. Buvo gautas pažadas apie nesaugią situaciją informuoti tarnybos vadovą ir imtis veiksmų problemai spręsti bei skirti daugiau priežiūros“, – atsakė G. Plungienė.
Anot jos, seniūnija informuoja, kad savo išgalėmis stengiasi ir žolę nupjauti, tačiau dėl remonto darbų išsamiau pakomentuoti galėtų kelio ir tilto savininkai.


Saugus ir patikimas
Klaipėdos Kelių tarnybos vadovas Vitalijus Taščenka pirmiausia padėkojo skaitytojai už klausimą. „Kalbant apie minimą tiltelį, tai mūsų darbuotojai nuolat prižiūri kelią ir aplinką, tad galiu patvirtinti, kad paskutinės apžiūros metu sulūžusių ar trūkstamų lentų nebuvo – tiltelis yra saugus ir juo galima naudotis. Tą galite matyti nuotraukose, kurios padarytos rugpjūčio 22 dieną“, – sakė V. Taščenka.
Pasak jo, dėl žolės pjovimo – kaip žinia, kiekvienas kelias yra skirstomas pagal skirtingus priežiūros lygius, o tai reiškia atitinkamus darbų mastus ir jų dažnumą. Skaitytojos minimas ruožas yra prižiūrimas pagal 4 priežiūros lygį, t. y. nustatyti tam tikri žolės aukščio reikalavimai. „Patvirtinu, kad šiuo metu aplinka yra nušienauta. Atkreipsiu papildomą dėmesį pirmiausia pagal prioritetą, pjaunamos zonos, plotai aplink viadukus ir sankryžas. Juos baigus, pereinama prie jungiamųjų kelių.
Maloniai primename, jei gyventojai turi panašių klausimų, pageidavimų, pastebėjimų dėl kelių būklės, žolių ar pan. – informaciją kviečiame teikti Eismo informacijos centro telefonu 1871 arba +370 5 2329600“, – paragino Klaipėdos kelių tarnybos vadovas V. Taščenka.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių