„Turkish Airlines“ vėl skraidins „Coral Travel“ keliautojus

Tarptautinis kelionių organizatorius „Coral Travel Lithuania“ antrajam Turkijos kelionių sezonui vėl pasirinko klientų itin mėgstamą „Turkish Airlines“ aviakompaniją. Pirmąjį Turkijos vasaros sezono skrydį kelionių organizatorius planuoja 2022 m. balandžio 2 d.

„Daug keliautojų kreipėsi ir nekantravo sužinoti, kokia skrydžių kompanija vasaros sezonu skraidins populiariausia atostogų kryptimi. „Turkish Airlines“ vardas visiems gerai žinomas: oro linijos orientuojasi į aukštą paslaugų kokybę, todėl klientus ši žinia labai pradžiugino. Be to, keliautojams itin aktualus ir nemokamas maitinimas, didesnis bagažas ir kiti privalumai, kuriuos suteikia ši aviakompanija“, – pasakoja krypties vadovė Aušra Vickienė.

Dėka rinkoje gerai žinomo skrydžių partnerio, „Coral Travel Lithuania“ gali pasiūlyti išskirtinį komfortą ne tik verslo, bet ir ekonominės klasės keleiviams. Tarptautinis kelionių organizatorius kol kas vienintelis rinkoje kelionėse į Turkiją siūlo nemokamą maistą lėktuve (skrydžiuose tiek ekonomine, tiek verslo klase) bei suteikia galimybę skraidintis didesnį bagažą (30 kg (+ 8 kg).

„Tai itin patrauklūs privalumai keliaujantiems su vaikais – nereikia rūpintis papildomu maistu, o į bagažą telpa net ir vaikų žaislai“, – pastebi A. Vickienė.

Iš Vilniaus į Antaliją „Turkish Airlines“ Boeing 737-900 orlaiviais suplanuota skraidinti kiekvieną dieną visomis savaitės dienomis – t.y. net 7 kartus per savaitę. Numatomi ankstyvi išskridimo iš Lietuvos ir vėlyvi grįžimo laikai, todėl keliautojai išnaudos maksimalią atostogų trukmę.

„Keliaujant su „Turkish Airlines“ skrydis tikrai neprailgsta. Keleiviai vertina itin patogias sėdimas vietas su daugiau erdvės kojoms, o priešais save kiekvienas keleivis turi interaktyvų ekraną, kur galima rasti naujausius filmus, muziką, žaidimus ar meditacijų įrašus. Šias pramogas itin vertina šeimos: skrydžiai su mažaisiais praeina žymiai ramiau ir smagiau“, – teigia „Coral Travel Lithuania“ atstovė.

„Coral Travel Lithuania“ džiaugiasi galėsiantys vasaros sezono atostogoms Turkijoje pasiūlyti išskirtinius, tik šio kelionių organizatoriaus pasiūloje esančius, viešbučius. Tik praėjusiais metais į rinką įžengęs tarptautinis kelionių organizatorius kviečia atostogauti populiariausiuose Turkijos kurortuose: Alanijoje, Antalijoje, Beleke, Kemere bei Sidėje.

 „Coral Travel“ priklauso įmonių grupei „OTI Holding“, kuri pradėjo savo istoriją prieš 28-erius metus ir jungia daugiau negu 7000 profesionalų visame pasaulyje. 2021 m. įmonė sėkmingai pradėjo veiklą Baltijos regione. Lietuva – aštuntoji šalis, kurioje įmonė įkūrė savo atstovybę. Vasaros sezonui organizatorius siūlo keliones į populiariausius Turkijos kurortus, o žiemą kviečia ilsėtis Egipte.

Restaurant in Alanya

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių