Tvinstantys rūsiai išsekino kantrybę

„Jau kokie penkeri metai, kai po lietaus tvinsta J. Janonio g. 17 namo rūsiai. Tačiau UAB „Gargždų būstas“ abejingas“, – neslepia apmaudo į „Bangos“ redakciją kreipęsis namo gyventojas Artūras.

Vyras pasakojo, kad prieš savaitę siuntė situaciją atspindinčias nuotraukas „Gargždų būstui“, tačiau atsakymo negavo, tad kreipiasi į „Bangos“ redakciją.

UAB „Gargždų būstas“ Techninės priežiūros vadovas Evaldas Ruigys, atsakydamas į paklausimą, „Bangą“ informavo, kad gyventojo skundas buvo gautas lapkričio 8 dieną. „Pagal administravimo nuostatas, jeigu patalpų savininkai kreipiasi raštu ar elektroniniu laišku, – atsakyti raštu ar elektroniniu laišku reikia ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo. Gyventojui atsakymą pateikėme lapkričio 16 dieną“, – teigė E. Ruigys.

Anot jo, dauguma Gargždų namų susiduria su šia problema, kadangi aplink namus nėra drenažo sistemos. „Šiam namui 2015 m. buvo siūlyta renovacija, kurios gyventojai atsisakė. Taip pat 2019 m. vykusio susirinkimo metu buvo aptarta visa namo būklė su namo savininkais, kaip prioritetą butų savininkai pasirinko avarinių sienų remontą, stogo remontą,  naujų laukinių durų, šilumos mazgo renovaciją“, – dėstė UAB „Gargždų būstas“ Techninės priežiūros vadovas. Jis akcentavo, kad aplink J. Janonio g. 17 namą nėra drenažo sistemos,  todėl ši problema ir egzistuoja rudenį ir pavasarį. Norint išspręsti problemą, pasak E. Ruigio, reikalingas drenažo sistemos įrengimas. O sprendimus priima butų ir kitų patalpų savininkai.

Agnė ADOMAITĖ

Skaitytojo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių